Szkoła w Konarach pięknieje

Szkoła w Konarach pięknieje

Troska o urodę przestrzeni wokół budynków użyteczności publicznej i nieustanne podnoszenie estetyki stało się normą w Konarach Społeczność szkolna ma świadomość, że wygląd otoczenia wpływa na nasze samopoczucie, funkcjonowanie i sposób odnoszenia się do innych.

Lubimy patrzeć na harmonię zaprojektowanych klombów, na piękno kolorowych rabat i kolorystycznie dobranych drzew i krzewów. Efekty pracy cieszą wszystkich, ale każda nowa aranżacja to ogromne wyzwanie logistyczne.

Dzięki pomocy rodziców i uczniów dla których chęć pomocy i zaangażowania się w akcje społeczne jest naturalna udało się zmienić tereny przed budynkiem szkoły. Serdeczne podziękowania dla pań: Edyty Smagi, Doroty Kosterskiej, Hanny Sitnik i pana Mariusza Tyborowskiego oraz pracowników z ich gospodarstw za zaangażowanie w pracę na rzecz wspólnego dobra. Padający deszcz nie przeszkadzał nawet najmłodszym pomocnikom – Piotrkowi Smadze i Szymonowi Tyborowskiemu.

Szkoła na wsi czy w mieście to ważna część naszej małej ojczyzny. Dziś praca na rzecz swojego środowiska jest oznaką naszego patriotyzmu i miłości do ojczyzny. Czy potrafimy swoją postawą pokazać naszym dzieciom, że jesteśmy patriotami?

Dziękujemy wolontariuszom szkoły w Konarach, dobrze że jesteście.

PSP  Konary

Udostępnij:
← „Wrócimy lepsi z Warki, będziemy nowym ludem”. Koronacja cudownego obrazu Matki Bożej Szkaplerznej Przepiękny, kobiecy, dWorek z Piosenką! →

Dodaj komentarz