Obóz letni w Beskidach

Obóz letni w Beskidach

 

OBÓZ LETNI

 

UKS OLIMPIC Warka organizuje w dniach

12 -24 sierpnia 2013 r.

letni obóz sportowo- rekreacyjny

w miejscowości Zawoja w Beskidach

 

 

Miejsce pobytu – Zawoja jest górską miejscowością wypoczynkową w Beskidzie Wysokim położoną u stóp Babiej Góry – najwyższego szczytu Beskidów. Dom wypoczynkowy „Jodełka” położony w malowniczej, górskiej dolinie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dostępem do rzeczki.

Wyżywienie – kuchnia domowa – cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Posiłki obfite, dokładki bez ograniczeń. Przez całą dobę dostępny „kącik głodomora” (chleb, dżem, masło, pasztet, herbata lub kompot).

CENA pobytu – 1.300 zł od osoby (dla Członków UKS OLIMPIC)

1.400 zł od osoby (dla osób nie będących członkami Klubu).

Cena obejmuje:

– 12 noclegów

całodzienne wyżywienie rozpoczęte obiadokolacją w dniu pierwszym, zakończone śniadaniem + prowiant w dniu ostatnim, codzienne treningi na basenie w Suchej Beskidzkiej;

– atrakcje pobytowe: ogniska z pieczeniem kiełbasek, lekcje malowania na szkle, zabawa muzyczna „karaoke”, dyskoteki, zajęcia manualne („beskidzkie anioły”- zabawa z ciastem solnym, „eko-zabawki” z siana, spotkanie z rzeźbiarzem – malowanie figurek ptaszków beskidzkich, spotkanie z garncarzem – pokaz wykonywania naczyń z gliny, indywidualna praca na kole garncarskim), wycieczka piesza na szczyt Mosornego Gronia – punkt widokowy na pasmo Babiej Góry i inne.

  • DODATKOWE ATRAKCJE – Całodzienna wycieczka autokarowa w Pieniny. Wycieczka obejmuje zwiedzanie zamku w Niedzicy oraz spływ Dunajcem ze Sromowiec do Szczawnicy.

 

Zapisy i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł –

 

tel. 601 808 166 lub 601 808 167

w terminie do 20 kwietnia 2013 r.

 

 

Z A P R A S Z A M Y!!!!

Udostępnij:
← Ciężarowcy znowu na medal! Złota drużyna trenera Mirosława Malca znowu powalczy o medale! →

Dodaj komentarz