Dzień Dziecka na sportowo!

Dzień Dziecka na sportowo!
W dniach 1 i 3 czerwca 2018 Klub Sportowy Warka zorganizował na Stadionie Miejskim turnieje piłki nożnej pod nazwa „Dzień Dziecka na Sportowo”.  Drużyny grały o puchar Burmistrza Warki.
W turnieju piątkowym 1 czerwca wzięli udział zawodnicy z rocznika 2007/2008 takie jak UKS Lipie, Korona Góra Kalwaria, Mazowsze Grójec, Legion Głowaczów, Ajax Radom, UKS Nowa Iwiczna,KS Magnuszew i oczywiście dwie drużyny gospodarzy – KS Warka I i KS Warka II.  Zawodnicy rywalizowali ze sobą „każdy z każdym” a po zaciętych meczach wygrała drużyna UKS LIPIE, przed KS WARKA I oraz LEGIONU GŁOWACZÓW.
W niedziela zaś do rywalizacji przystąpiły drużyny z rocznika 2009/2010. Wystąpiło 10 drużyn: Mazowsze Grójec, Syrenka Soccer School, Talencik Radom, MKS Piaseczno, UKS Jastrząb Głowaczów, Broń Radom, Energia Kozienice 0raz KS WARKA I i KS WARKA II. Po bardzo dobrej grze w finale spotkały się drużyny Energi Kozienice i KS WARKA. Niestety to zawodnicy z Kozienic okazali się lepsi wygrywając 3:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna UKS Jastrząb Głowaczów.
Na zakończenie niedzielnego turnieju Burmistrz Warki Dariusz Gizka podziękował wszystkim drużynom za przyjazd, podkreślił wysoki poziom umiejętności zawodników i drużyn i zaprosił za rok na kolejny turniej.  Podkreślić należy że każda drużyna otrzymała puchar i statuetkę zaś każdy zawodnik medal. Najlepsze drużyny dostały okolicznościowe koszulki i zjedli smaczną pizze.
Zarząd Klubu Sportowego  WARKA dziękuje Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za ufundowanie Pucharów i statuetek, Restauracji Albero za pyszną Pizze i Centrum Sportu i Rekreacji w Warce na czele z dyrektorem Marianem Górskim za pomoc w organizacji turnieju.

Udostępnij:
← Kolejna wizyta turystycznych blogerów w Warce! Tym razem... Browar od kuchni! Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza →

Dodaj komentarz