Pasja Smaku na Wareckim Szlaku Jabłkowym…

Pasja Smaku na Wareckim Szlaku Jabłkowym…

Zachęcamy do zapoznania się z tekstem Edyty Kondrat (www.pasjasmaku.com), który jest podsumowaniem wizyty podczas „Weekendu na Szlaku Jabłkowym” 15-17 czerwca w Warce…

W ostatni weekend mieliśmy okazję poznać Warecki Szlak Jabłkowy. Na zaproszenie Stowarzyszenia W.A.R.K.A razem z MagdąAnią i Elizą (oraz naszymi dziećmi i mężami) mogłyśmy poznać uroki tego jabłkowego zagłębia.

Program wyjazdu był bardzo rozbudowany, a każdy kolejny punkt wydawał się jeszcze bardziej ciekawy i atrakcyjny. Jak dobrze, że nie musiałyśmy wybierać!

W podróżowaniu z dzieckiem taki „narzucony” plan dnia czasem bardzo się przydaje – jesteśmy zmotywowani do wcześniejszej pobudki, mniej leniuchujemy, posiłki są bardziej zorganizowane, a przede wszystkim pilnujemy się wyznaczonych godzin, żeby nie uciekły nam zaplanowane atrakcje. Podejrzewam, że gdybyśmy organizowali taki wyjazd sami zobaczylibyśmy trochę mniej.

Ten wpis będzie krótkim przewodnikiem po naszym weekendzie w Warce, a z czasem rozbuduję go o odnośniki do bardziej szczegółowych relacji. 

Chcesz przeczytać cały tekst – kliknij tutaj.

Tekst i zdjęcia z www.pasjasmaku.com

Udostępnij:
← Mali kibice z Ostrołęki Konary mają tę moc →

Dodaj komentarz