Zakończenie sezonu w Klubie Sportowym Warka  

Zakończenie sezonu w Klubie Sportowym Warka  

22 czerwca na stadionie Miejskim w Warce nastąpiło zakończenie i oficjalne podsumowanie sezonu 2017/2018 drużyn KS WARKA. Samorząd Gminy Warka reprezentowali: Sekretarz Anna Matyjas oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Szymon Cieślak.

Po przywitaniu gości przez Zarząd Klubu Sekretarz Gminy pogratulowała zawodnikom gry w klubie i życzyła wspaniałej zabawy i przygody piłkarskiej. Pogratulowała rodzicom wspaniałych pociech a działaczom i trenerom życzyła dalszych sukcesów w  pracy z dziećmi i młodzieżą. Następnie każdy zawodnik i trener otrzymał pamiątkowy medal. Były też niespodzianki gdyż Państwo Wiertelak z firmy M&D Agro ufundowali stroje sportowe dla rocznika 2010, którzy zajęli trzecie miejsce w finale Winndor. Paweł Maciejewski ufundował dla najmłodszej grupy z rocznika 2011-2013 komplet stroi piłkarskich. Natomiast Dariusz Witkowski z firmy Trans-Med, ufundował dla dwóch drużyn piłki firmy Adidas. Wszystkim Darczyńcom Dziękujemy. Zarząd nagrodził z każdego rocznika jednego zawodnika za najlepszą frekwencję na treningach. Chłopcy dostali Vouchery do wykorzystania na sprzęt sportowy w firmie Campeon.pl.

Podczas podsumowania sezonu frekwencja dopisała, obecnych było prawie 100 zawodników z każdego rocznika oraz spora grupa rodziców. Była również specjalna atrakcja dla dzieci, zjeżdżalnia dmuchana na której dzieci mogły się wyszaleć. Dziękujemy Państwu Rotuskim za rozstawienie zjeżdżalni. Były rozgrywane mecze między dziećmi a rodzicami, było dużo śmiechu i radości. Na koniec wszyscy rodzice i przybyli goście zostali zaproszeni na grilla, a młodzi zawodnicy posilili się smaczną Pizzą przygotowaną przez restaurację Albero.

Na zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/2018 Zarząd KS WARKA dziękuje Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce i Radzie Miejskiej za pomoc w dofinansowaniu Klubu, oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Warce za dobrą współpracę. Wszystkim Partnerom Klubu, wolontariuszom i Rodzicom którzy w mniejszym i większym stopniu pomagali Klubowi w całym sezonie 2017/2018. Dziękujemy.

Zarząd KS WARKA

Udostępnij:
← SPA Bończa, czyli takiego gotowania jeszcze nie było... Muzeum Pułaskiego będzie współprowadzone przez Ministra Kultury →

Dodaj komentarz