Targ Śniadaniowy w rytmie tanga

Targ Śniadaniowy w rytmie tanga

Targ w rytmie tanga? Proszę bardzo. Jeśli tango to tylko argentyńskie. Jeśli targ to śniadaniowy. Jeśli targ śniadaniowy w rytmie tanga to tylko w Warce. Zapraszamy na wyjątkowy targ śniadaniowy na wareckim rynku w rytmie tanga. Dlaczego wyjątkowy? Wydarzenie rozpoczyna się już w sobotę 21 lipca o 17 potańcówką na ludowo. A w niedzielę 22 lipca już od godz. 10 lokalne specjały, tango argentyńskie, gotowanie na żywo w Skrzynce Kontaktowej.

Program:

  • 21 lipca (sobota) godz. 17.00 – potańcówka na ludowo z Kapelą Zdzisława Kwapińskiego (oberki, mazury i piosenki biesiadne)
  • 22 lipca (niedziela) Targ Śniadaniowy
    *10.00 – rozpoczęcie Targu Śniadaniowego, na stoiskach świeże owoce, miody, przetwory owocowe, ciasta, gofry, dania śniadaniowe na ciepło, a także pamiątki.
    *10.30 – Prezentacja tanga argentyńskiego (pokaz tańca, lekcja kroku podstawowego i Milonga czyli potańcówka tangowa) w wykonaniu członków Stowarzyszenia Tanga Argentyńskiego La Mirada
    *12.30 – Gotowanie na żywo wraz z degustacją – Restauracja FUM Agnieszka Kurowska-Kobus

Organizatorzy zapraszają na niespieszne śniadanie na trawie z wiciem wianków. Dla dzieci przewidziane są zabawy takie jak puszczanie baniek czy malowanie twarzy.

W przypadku niesprzyjającej pogody przenosimy się z potańcówkami do remizy OSP Warka.

Organizatorzy:

Wsparcie:

Udostępnij:
← Tańce na dechach! Zajazd na Winiarach na Jabłkowym Szlaku →

Dodaj komentarz