„Odpustowy” Turniej Piłki Nożnej

„Odpustowy” Turniej Piłki Nożnej

22 lipca na Stadionie Miejskim w Warce odbyło się, jak co roku, spotkanie integracyjne mieszkańców Warki tzw. „Odpust”. Główną atrakcją był zorganizowany już po raz trzeci Turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Warki. W zawodach uczestniczyła rekordowa liczba drużyn, 12 z Warki i sąsiednich gmin: STULEJARZE, DRIM TEAM, PETARDA DOBIESZ, BLOK EKIPA, TIS DROPIA, WARKA, SZTYWNA LANCA, INO PLATINIUM, DIABLO, TOP MARKET, MŁODE WILKI, GIZA,

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i rywalizowały ze sobą metodą „każdy z każdym”. Zwycięscy grup zagrali z zespołami z drugich miejsc o wejście do finału. Pierwsze miejsca zajęła drużyna INO PLATINIUM, która w finale pokonała zespół WARKI  2-1.  Trzecie miejsce zajęła drużyna STULEJARZY która pokonała zespół TOP MARKET 4-1.

Na zakończenie Turnieju puchary w imieniu Burmistrza Warki Dariusza Gizki wręczyła Wiceburmistrz Teresa Knyzio, która podziękowała za poświęcony czas i zaangażowanie działaczom oraz zawodnikom grających drużyn.

Dodatkowym, tradycyjnym już elementem wareckiego „Odpustu” było wesołe miasteczko oraz zabawa taneczna którą prowadził DJ.

Prezes Klubu Sportowego Warka Stanisław Sowiński wraz z Zarządem składa podziękowania Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za ufundowanie Pucharów, Wiceburmistrz Teresie Knyzio za przybycie na Turniej, CeSiR Warka za pomoc w organizacji imprezy oraz licznie przybyłym mieszkańcom.

Dziękujemy.

Udostępnij:
← Święto Piosenki Turystycznej po raz 7 w Warce! Zespół Stara Kuźnia na SpłyWarce →

Dodaj komentarz