MIG i Pectus wystąpią na Święcie Warki!

MIG i Pectus wystąpią na Święcie Warki!

Dużymi krokami zbliża się dzień na który czekają mieszkańcy Warki i nie tylko… W sobotę 8 września na placu targowym odbędzie się Święto Warki! Będzie to już 21 odsłona tej imprezy.

Na scenie zaprezentują się: „Szalone Gitary” (covery „Czerwonych Gitar”), „Fan Max”, „The Postman”(covery „The Beatles”), a także największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej – zespół MIG, który o godz. 17 rozpocznie Święto Warki w tanecznym stylu oraz zespół PECTUS!

MIG – zespół od 2000 roku tworzy czwórka rodzeństwa. W 2012 roku piosenka „Jej dotyk” została okrzyknięta hitem lata. Od tamtej pory zespół osiąga coraz więcej sukcesów. Koncertują zarówno w Polsce jak i za granicą. Podczas tegorocznego Święta Warki usłyszymy największe hity zespołu, m.in.: „Wymarzona”, „Miód malina”, „Lalunia” czy „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy”.

PECTUS – zespół został utworzony w 2005 roku w Rzeszowie z potrzeby dzielenia się muzyką. W 2007 roku powstał pierwszy promocyjny mini-album z pięcioma autorskimi utworami. W tym samym rok Pectus został finalistą 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Debiuty” w Opolu. Pierwszy wielki przebój „To, co chciałbym Ci dać” był najczęściej granym utworem we wszystkich stacjach radiowych w 2008 roku. Kolejne nagrody i wyróżnienia przestają już dziwić, gdyż zespół stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych w kraju. „Dla Ciebie”, „Barcelona”, „Stos Praw” czy „To, co chciałbym Ci dać” to tylko niektóre utwory, które usłyszymy 8 września w Warce!

O 22 odbędzie się pokaz sztucznych ogni, zaś do północy trwać będzie zabawa z DJ. Tegoroczne Święto Warki poprowadzi znany prezenter muzyczny – Maciej Smoliński.

Nie tylko przed sceną będzie można świetnie się bawić, zapraszamy także do ogródka grillowo-piwnego, wesołego miasteczka i wielu stoisk z atrakcjami.

Udostępnij:
← Konkurs Wieńców Dożynkowych Letni festyn wiejski w Bończy →

Dodaj komentarz