Święto Warki coraz bliżej

Święto Warki coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który czekają mieszkańcy Warki i nie tylko… W sobotę 8 września na placu targowym odbędzie się Święto Warki! Będzie to już 21 odsłona tej imprezy.

Na scenie zaprezentują się: „Szalone Gitary” (covery „Czerwonych Gitar”), „Fan Max”, „The Postman”(covery „The Beatles”), a także największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej – zespół MIG, który o godz. 17 rozpocznie Święto Warki w tanecznym stylu oraz zespół PECTUS, który zakończy zabawę swoim koncertem o 21!

MIG – zespół od 2000 roku tworzy czwórka rodzeństwa. W 2012 roku piosenka „Jej dotyk” została okrzyknięta hitem lata. Od tamtej pory zespół osiąga coraz więcej sukcesów. Koncertują zarówno w Polsce jak i za granicą. Podczas tegorocznego Święta Warki usłyszymy największe hity zespołu, m.in.: „Wymarzona”, „Miód malina”, „Lalunia” czy „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy”.

ZESPÓŁ SZALONE GITARY to prawdziwy polski bigbit! Przeboje Czerwonych Gitar grane i śpiewane z taką energią jaką oni sami mieli w latach 60-tych!

FAN MAX to zespół, który prezentuje muzykę Disco Dance, porywającą fanów do tańca i świetnej zabawy.

THE POSTMAN oryginalny i najpopularniejszy zespół coverowy The Beatles w Polsce. Nie tylko oddaje klimat muzyki lat 60-tych, ale również wygląda jakby właśnie przybył z tamtej epoki. Szyte na miarę garnitury model’64, buty „bitelsówki” prosto z Liverpoolu oraz stylizowane fryzury przypominają epokę lat 60- tych. Ponadto gramy dla Was na replikach legendarnego sprzętu Wielkiej Czwórki !
Są uznawani w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość. Wielkim atutem zespołu jest podobieństwo brzmieniowe i wokalne do oryginału.

PECTUS – zespół został utworzony w 2005 roku w Rzeszowie z potrzeby dzielenia się muzyką. W 2007 roku powstał pierwszy promocyjny mini-album z pięcioma autorskimi utworami. W tym samym roku Pectus został finalistą 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Debiuty” w Opolu. Pierwszy wielki przebój „To, co chciałbym Ci dać” był najczęściej granym utworem we wszystkich stacjach radiowych w 2008 roku. Kolejne nagrody i wyróżnienia przestają już dziwić, gdyż zespół stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych w kraju. „Dla Ciebie”, „Barcelona”, „Stos Praw” czy „To, co chciałbym Ci dać” to tylko niektóre utwory, które usłyszymy 8 września w Warce!

O 22 odbędzie się pokaz sztucznych ogni, zaś do północy trwać będzie zabawa z DJ. Tegoroczne Święto Warki poprowadzi znany prezenter muzyczny – Maciej Smoliński.

Nie tylko przed sceną będzie można świetnie się bawić, zapraszamy także do ogródka grillowo-piwnego, wesołego miasteczka (które będzie już dostępne od godziny 14:00) i wielu stoisk z atrakcjami.

Harmonogram Święta Warki 2018

17:00 – MIG

18:00 – Oficjalne otwarcie

18:15 – Szalone Gitary

19:00 – Fan Max

19:30 – The Postman

20:30 – Konkursy z nagrodami

21:00 – PECTUS

22:00 – Pokaz sztucznych ogni

22:15 – zabawa z DJ MIKE M

24:00 – Zakończenie

Organizatorzy:

 • Samorząd Miasta i Gminy Warka
 • Centrum Sportu i Rekreacji
 • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
 • Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Warce

Partnerzy:

 • Samorząd Województwa Mazowieckiego
 • Grupa Żywiec S.A. Browar w Warce

Sponsorzy pokazu sztucznych ogni:

 • Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Sp. z o.o.
 • TRANS-MED Dariusz Witkowski
 • KRZYŻANOWSCY – Plantacja i Szkółka Borówki Amerykańskiej
 • Usługi Budowlane Zbisław Zatorski
 • NOWOCIEL – Hurtownia Art. Spożywczych i Przemysłowych
 • Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Zbigniew Wierzchowski
 • MANEWR – Ośrodek Szkolenia Kierowców Tomasz Kujawa
 • HYDROTECHNIKA Robert Dalba
Udostępnij:
← Artystyczne edukacje w Dworku – zapisy już od 5 września! Koncert z okazji 100. rocznica Niepodległości i 100. rocznicy przybycia rodziny Wyszyńskich do Wrociszewa →

Dodaj komentarz