WARCON 5 nadciąga!

WARCON 5 nadciąga!

23 września w sali gimnastycznej wareckiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego odbędzie się piąta edycja Konwentu Gier Planszowych i Fantastyki WARCON.

Największą atrakcją spotkania miłośników gier planszowych będzie turniej Ubongo z nagrodą rzeczową o wartości 900zł ufundowaną i wykonaną przez Super Smile Centrum Stomatologii i Ortodoncji w Warce (więcej na stronie www.facebook.com/WARG.WKGPiF).

W programie Konwentu są również eliminacje do Mistrzostw Polski w grze Sabotażysta oraz pokazy gier bitewnych Battletech, Gaslands i Wrzesień 1939. Zwłaszcza ta ostatnia propozycja powinna przyciągnąć miłośników historii, w tym również nauczycieli. Na miłośników „planszówek” czekać będzie do wypróbowania blisko 100 gier wraz z wsparciem członków i przyjaciół Klubu WARG. Będzie można również pograć w Minecrafta oraz na starych konsolach Nintendo. Ponadto odbędzie się spotkanie z autorem komiksów Kubą Kijucem oraz wystawa modeli Gundam. Wśród uczestników konwentu zostaną rozlosowane nagrody – gry planszowe i nie tylko.

To wszystko w niedzielę 23 września między godz. 11 a 19 w sali gimnastycznej SP nr 1 w Warce. Zapraszamy, wstęp wolny!

Plakat Warcon 2018

Udostępnij:
← Piękna nasza Polska cała... wycieczka seniorów Wesołe pożegnanie wakacji w Warce →

Dodaj komentarz