Kolejne sukcesy szkoły w Michałowie z SKO

Kolejne sukcesy szkoły w Michałowie z SKO

PKO Bank Polski po raz kolejny udowodnił, że tradycja może iść w parze z nowoczesnością. W organizowanym od ponad 50 lat konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności edycja 2017/2018 wzięło udział przeszło pół tysiąca placówek, które w formie elektronicznej prezentacji zaprezentowały swoje osiągnięcia w dziedzinie edukacji ekonomicznej uczniów szkół podstawowych. Wśród nich znalazła się Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie.

PSP w Michałowie otrzymała nagrodę III stopnia w etapie regionalnym.

Tych, którzy oszczędzają w SKO w całym kraju są tysiące. Nauczycieli, którzy im w tym pomagają można odnaleźć w co trzeciej szkole podstawowej. PKO Bank Polski nagrodził również wybitnych pedagogów – zwycięzców Konkursu dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności, którzy w swojej codziennej pracy wykazują się ponadprzeciętnym podejściem do nauczania ekonomii i finansów. W gronie laureatów znalazła się opiekunka SKO działającego przy PSP w Michałowie – Elżbieta Chojnacka. Otrzymała Brązową Odznakę SKO.

Są to kolejne sukcesy PSP w Michałowie w ramach działalności SKO. Obecnie rozpoczęli już pracę do kolejnej edycji konkursów. Swoje codzienne działania publikują na blogu, który prowadzą na platformie Szkolne Blogi.

 

Udostępnij:
← Karawana przejechała przez Warkę! Jarmark Śniadaniowy i... sok z Żuka →

Dodaj komentarz