Młodzi zawodnicy KS WARKA z sukcesem!

Młodzi zawodnicy KS WARKA z sukcesem!
Zespół drużyny KS WARKA rocznik 2011/2012 przystąpił pierwszy raz w historii klubu do rozgrywek Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (ROZPN). Zawodnicy w pierwszym historycznym meczu na Orliku w Warce pokonali rówieśników z UKS LIPIE 8-3. W kolejnych meczach pokonali w Radomiu Radomiaka Radom 6-4 i przegrali „u siebie” z Młodzikiem Radom 3-8.
Zespół w rozgrywkach reprezentowali: Pacholczak Piotrek, Ciosek Piotrek, Miśkiewicz Bartek, Zieliński Igor, Branicki Ignacy, Traczyk Olek, Zalewski Mateusz, Witkowski Dawid, Piekarniak Olek,  Puzianowski Mateusz, Najda Oliwier, Romanowski Jan, Kreczmański Metausz, Maciek Matysiak, Mikołaj Łuczak, Wiktor Nowakowski.
Warto zaznaczyć, że w klubie trenuje jeszcze jedna, młodsza grupa z rocznika 2013 i 2014, która nie bierze udziału w rozgrywkach, ale świetnie się bawi na treningach. Klub KS WARKA zaprasza serdecznie wszystkie dzieci na treningi z roczników od 2006 – do 2014. Kontakt 606-471-372.
Zarząd KS WARKA składa podziękowania Samorządowi Gminnemu na czele z Burmistrzem Dariuszem Gizką za pomoc w tworzeniu i umożliwieniu realizacji zajęć piłki nożnej dla najmłodszych adeptów futbolu. 
Udostępnij:
← To były niezwykłe śniadania na wareckim rynku Bończa wyróżniona! →

Dodaj komentarz