Płyńmy razem po rozwój Warki…

Płyńmy razem po rozwój Warki…

Coraz bliżej do wyborów samorządowych. Jedynym kandydatem na stanowisko Burmistrza w Warce jest Dariusz Gizka. Jako Prezes Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMPIC Warka chcę w skrócie przedstawić naszą współpracę z Burmistrzem i Samorządem Miejskim w Warce.

UKS OLIMPIC Warka został zarejestrowany 26 kwietnia 2006 r. Od tego czasu jego członkowie trenują i zdobywają medale na zawodach rangi gminnej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Dwie kadencje Burmistrza Gizki możemy podsumować tak: bardzo dobra współpraca, ogromne zrozumienie dla wysiłku naszych dzieci, wsparcie finansowe i materialne Klubu.

Co roku, dzięki dotacjom Gminy Warka, możemy korzystać z krytej pływalni w Warce podczas treningów przez 5 dni w tygodniu. Wsparciem finansowym objęte są również wyjazdy na zawody. Ostatnio wspólnie z Burmistrzem Dariuszem Gizką oraz Dyrektorem CeSiR Warka udało nam się zorganizować międzywojewódzkie zawody pływackie, w których wzięło udział 17 klubów. Mam nadzieję, że zawody te wpiszą się na stałe w kalendarz imprez w naszym mieście.

Ilekroć zwracamy się o pomoc do pracowników Urzędu Gminy zawsze zostajemy miło, a przede wszystkim profesjonalnie obsłużeni. Urzędnicy służą swoją wiedzą i czasem. 

Chciałbym, aby taka współpraca z Urzędem Miasta i Gminy Warka trwała jak najdłużej. Dlatego też podczas tych wyborów mamy szansę w jakiś sposób podziękować Burmistrzowi i jego załodze – idąc na wybory i oddając na niego głos. 

Piotr Witan – Prezes Zarządu UKS OLIMPIC

Udostępnij:
← Stypendia szansą dla rozwoju wareckiej młodzieży! 33. Jesienny Złaz Turystów na Królewskim Szlaku →

Dodaj komentarz