„Powiat Samorządowy” dziękuje za głosy!

„Powiat Samorządowy” dziękuje za głosy!

Szanowni Wyborcy,

21 października 2018 roku o mandaty do Rady Powiatu Grójeckiego po raz pierwszy ubiegał się Komitet Wyborczy Wyborców „Powiat Samorządowy”. Pomysł tworzenia list tego Komitetu zakładał zaangażowanie do rozwoju Powiatu samorządowców – od wójtów i burmistrzów poprzez pracowników samorządów, pracowników instytucji samorządowych, sołtysów aż po społecznych działaczy i lokalnych aktywistów.

Na wareckiej liście znaleźli się: Marian Górski (dyrektor CeSiR i obecny Radny Powiatu Grójeckiego), Andrzej Zaręba (dyrektor Dworku na Długiej i również obecny Radny Powiatu Grójeckiego), Bożena Sobieraj (dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce), Barbara Cieślińska (sołtys wsi Michalczew, szefowa Klubu Seniora „Młodzi Duchem”), Jadwiga Stola (sołtys wsi Klonowa Wola) oraz Tomasz Skowron (sadownik i przedsiębiorca).

Lista w wyborach w gminie Warka zajęła 2 miejsce zdobywając w sumie 1548 głosów. Dzięki temu udało się zdobyć jeden mandat do Rady Powiatu Grójeckiego. Mandat ten zdobył Andrzej Zaręba z 552 głosami, który bardzo nieznacznie bo tylko 7 głosami wyprzedził drugą osobę na liście Mariana Górskiego.

Kandydaci KWW „Powiat Samorządowy” pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim wyborcom za każdy oddany głos. Dziękujemy za zaufanie!

Marian Górski

Andrzej Zaręba

Bożena Sobieraj

Barbara Cieślińska

Jadwiga Stola

Tomasz Skowron

Udostępnij:
← Wyniki wyborów do Rady Powiatu Grójeckiego w gminie Warka Poezja dla Niepodległej →

Dodaj komentarz