Porażka w derbach powiatu

Porażka w derbach powiatu

W rozegranych w niedzielę derbach powiatu KS Warka musiał niestety uznać wyższość drużyny Mazowsza Grójec. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 74 minucie po dużym zamieszaniu w naszym polu karnym.

Od początku meczu Mazowsze prezentowało wyższą kulturę gry i dominowało na boisku. Najważniejszym momentem pierwszej połowy była czerwona kartka, którą otrzymał w 40 minucie Paweł Bylak. Po zmianie stron wareccy zawodnicy grając w osłabieniu paradoksalnie wyglądali znacznie lepiej, niż występując w pełnym składzie. Bardzo dobra gra w drugiej odsłonie spotkania nie przełożyła się jednak na zdobycie choćby jednej bramki.

Po rozegraniu 13 kolejek KS Warka znajduje się na drugim miejscu w tabeli, tracąc zaledwie 2 punkty do liderującego Centrum Radom. Najbliższe spotkanie nasz zespół rozegra na wareckim stadionie w niedzielę, 4 listopada o 13.00. Serdecznie zapraszamy na trybuny.

 

KS Warka – Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)

Bramka: Złoch 74 min

Skład Warki : Sładkowski – Głogowski – Wierzbicki – Lewecki – Lenarczyk (75 Witkowski) – Pacholski (75 Bubiec ) – Witan – Słomiński (46 Mińkowski) – Bylak – Szydło (46 Woźniak) – Majewski (60 Zieliński)

 

Udostępnij:
← Siódma kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków na wareckim starym cmentarzu Warecki basen ponownie otwarty! →

Dodaj komentarz