Świętujmy 11 listopada!

Świętujmy 11 listopada!

Jesteśmy w kulminacyjnym momencie obchodów Święta Niepodległości. 100. rocznica tego ważnego dla Polski wydarzenia obfituje w różnorodne działania. W okresie świętowania dzieci wykazały się wiedzą na temat wydarzeń sprzed stu lat, recytowały i pisały wiersze. Dorośli zaś z uśmiechem na ustach podziwiali zaangażowanie swoich pociech w celebrowanie Święta Niepodległości. Wszyscy cały czas mamy na ustach utwory patriotyczne, które będziemy mogli śpiewać wspólnie 7 listopada podczas Gali Patriotycznej Szkół oraz 10 listopada podczas koncertu Bogusława Morki.

       Ważne jest także, aby Niepodległość naszego kraju towarzyszyła nam jeszcze przez długie, długie lata. Zapraszamy zatem wszystkich na Mszę św. 11 listopada o godz. 13 w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa w Warce. Podczas Mszy z udziałem Pocztów Sztandarowych wspólnie pomodlimy się za przodków walczących o wolność Polski oraz Jej przyszłość.

Bezpośrednio po Mszy św. zapraszamy do uczczenia Święta Niepodległości poprzez wspólne śpiewanie utworów patriotycznych. Wszyscy chętni otrzymają śpiewniki i wspólnie z prowadzącą – Katarzyną Ambroży będą mogli śpiewem wyrażać radość z 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości! Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij:
← Zegar Czarnoksiężnika... 13 listopada w KINIE w Warce! Planeta singli 2... 13 listopada w KINIE w Warce! →

Dodaj komentarz