Gwiazdy Telewizji POLSAT – zespół MY3 na wareckich „Mikołajkach”

Gwiazdy Telewizji POLSAT – zespół MY3 na wareckich „Mikołajkach”

Zespół My3 to Natka, Julka i Gefi. Dziewczyny to trzy zupełnie różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy i muzyczny świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem.

W każdą sobotę o godz. 9:15 i 9:45 (dwa odcinki) na antenie Telewizji Polsat możecie oglądać My3 w ich autorskim programie stworzonym z myślą o najmłodszych widzach, gdzie co tydzień prezentują nowy singiel i teledysk! W programie zobaczycie także: naukę rysowania, gotowanie, kącik urody, wywiady z super gośćmi, eksperymenty oraz wiele innych gier i zabaw dla dzieci.

Więcej o zespole i jego muzyce oraz o programie telewizyjnym na https://my3official.pl/

Ten niezwykle popularny wśród najmłodszych zespół MY3 dzieci z gminy Warka będą mogły poznać osobiście 6 grudnia podczas wareckich „Mikołajek”.

Jak co roku Samorząd Warki poprzez swoje instytucje – Centrum Sportu i Rekreacji, Dworek na Długiej, Zakład Usług Komunalnych i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej organizuje dla wszystkich dzieci mikołajkowe atrakcje. W hali CeSiR odbędą się dwa koncerty zespołu MY3. O godz. 9:00 zapraszamy dzieci ze szkół gminnych (spoza miasta) oraz dzieci z wareckich przedszkoli a o godz. 11:00 zapraszamy dzieci z wareckich szkół SP1 i PSP2 oraz wszystkie chętne indywidualne osoby. Zapewne jak co roku wszystkie grzeczne dzieci bawiące się podczas „Wareckich Mikołajek” odwiedzi Św. Mikołaj z drobnym słodkim upominkiem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas „Wareckich Mikołajek”!

 

Udostępnij:
← Harcerska "Kampania Bohater"... ku czci Józefa Manczarskiego Seniorzy "Radość z Życia" na wycieczce w Warszawie →

Dodaj komentarz