Ustaw skarbonę stacjonarną WOŚP w miejscu swojej pracy!

Ustaw skarbonę stacjonarną WOŚP w miejscu swojej pracy!

13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem będziemy zbierać fundusze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Fundusze będą zbierane przez wolontariuszy w dniu finału, ale także podczas innych ważnych wydarzeń okołofinałowych. W aktywną pomoc mogą włączyć się także małe przedsiębiorstwa (np. sklepy, restauracje, kawiarnie itp.) ustawiając w godzinach swojego funkcjonowania tzw. „Skarbonę Stacjonarną WOŚP”. Skarbona, to nic innego jak zwykła puszka WOŚP – ale mogąca zrobić wiele dobrego. Może być ona ustawiona w danym punkcie już od dziś do dnia finału.

Każda skarbona będzie potrzebowała swojego „opiekuna”, którego zadaniem będzie nadzór nad puszką podczas zbiórki oraz rozliczenie jej w Sztabie WOŚP w Warce w dniu finału najpóźniej do godz. 18.

Każdy podmiot, który zdecyduje się wziąć pod opiekę skarbonę i zbierać fundusze na rzecz WOŚP już przed wielkim finałem otrzyma puszkę, certyfikat oraz plakat, który będzie informował o obecności puszki w danym miejscu.

Chciałbyś zarejestrować skarbonę w swoim miejscu pracy? Wypełnij zgłoszenie  formularz-zgloszeniowy-sztabowej-puszki-stacjonarnej i skontaktuj się ze Sztabem WOŚP w Warce. Na zgłoszenia czekamy pod adresem wosp.warka@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 782 663 901.

Mamy nadzieję, że skarbony jeszcze przed 27. Finałem WOŚP przyczynią się do zebrania jak największej kwoty na rzecz szpitali, które ratują życie dzieciom.

 

 

Udostępnij:
← Najpiękniejsze szopki zostały wybrane Kolędowe miniWarka Music Show →

Dodaj komentarz