Finał Szlachetnej Paczki w Warce

Finał Szlachetnej Paczki w Warce

Kolejny finał Szlachetnej Paczki rejon Warka dobiegł końca. Przez cały weekend 8-9 grudnia wolontariusze gościli Darczyńców i rozwozili niesamowite paczki do potrzebujących Rodzin. Dzięki ciężkiej pracy SuperW i wielkich serc ludzi dobrej woli, w tegorocznej edycji Szlachetną Paczkę otrzymało aż 35 rodzin w rejonie Warka, a prawie 17000 rodzin w całej Polsce.

Jak co roku finał zorganizowaliśmy dzięki uprzejmości i gościnności Pani Dyrektor Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce na sali gimnastycznej. O cudowne dekoracje zadbała niezastąpiona Dorota Macioszek wraz z uczestnikami Koła Wolontariatu, który prowadzi przy tejże szkole. Wspaniałe ozdoby wykonane przez dzieci otrzymaliśmy również od Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Warce oraz Przedszkola Samorządowego nr 1 w Warce. Świątecznego klimatu dopełniły choinki pożyczone nam przez Kornela Bąka, piękne stroiki od Kwiaciarni Rosarium oraz oprawa świetlna i muzyczna zapewniona przez Dworek na Długiej i Andrzeja Zarębę, Parafię św. Mikołaja w Warce, Artura Drabika. Tegoroczne koszulki od Drukujnakoszulce.pl wolontariusze otrzymali w prezencie od „Dzieciaki na Miłej”.

W tym roku nasi Darczyńcy otrzymywali wspaniałe i bardzo okazałe prezenty, których to głównym bohaterem było oczywiście jabłko dziękujemy: Agnieszce Barszcz (Gospodarstwo Agroturystyczne Antonówka), Agropak, Jabłka Grójeckie, BroWarka, Stowarzyszenie Made in Bończa, Tuszyńscy, miody z tradycjami, Restauracja FUM Agnieszka Kurowska-Kobus, PPHU Dieta, Jabłka z napisami, Browar w Warce, Słodka Plotka, Koło ceramiczne działające w Dworku na Długiej.

Oprócz prezentów na Darczyńców czekała wspaniała atrakcja, jaką jest pamiątkowe zdjęcie w Fotobudce Bum Cyk Cyk. A profesjonalną fotorelację zapewnił nam Rafał Donica  – Blade Photo.

Moc atrakcji i emocji to jedno, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. I tu o nasze pełne brzuszki zadbali: Restauracja Albero, Biesiadowo Warka, Zajazd na Winiarach, Restauracja Kociołek, Pierogarnia na Mostowej, Piekarnia Kowalczyk.

Dziękujemy również za zaangażowanie przyjaciół Szlachetna Paczka WARKA w rozwożeniu i noszeniu paczek: Maciej Rafał Leszko, Adrian Dąbrowski, Piotr Woźniak, Artur Kowalczyk, mąż Malwiny Gzyra, Mariusz Wasilewski, Jarosław Gazarkiewicz i Irek Łuczak. Brawo Panowie jesteście przykładem, że warto poświęcić swój czas i mięśnie w szczytnym celu.

Ukłony idą również do okolicznych firm, które wspomagały Darczyńców w realizacji niestandardowych potrzeb dla Rodzin: Cemtex Mirosława Matulka, DWM Warka p.Matysek, Skor-pol, PHU Profil – Warka, Bee’s Knees – Szkoła Języków Obcych, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Warce oraz Grzegorz Gabler.

Jak każdego roku brakuje nam słów wdzięczności… Jesteście nieocenieni i wspaniała jest świadomość, że wokół nas jest tylu ludzi o wielkich sercach Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Szlachetna Paczka Warka

Udostępnij:
← Warecka Liga Halowa w grze Lessel… Franciszek, którego warto znać! →

Dodaj komentarz