Szkoła Tańca „Emotion” wygrywa Mazowiecką Ligę Taneczną 2018!

CeSiR, Instytucje, Wiadomości 31 grudnia 2018
Szkoła Tańca „Emotion” wygrywa Mazowiecką Ligę Taneczną 2018!

Rok 2018 zakończył się dla Szkoły Tańca Emotion wielkim sukcesem. Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Fast Step Motion 2018, który odbył się w Warszawie 2 grudnia klub odebrał wspaniały Puchar za wygraną w Mazowieckiej Lidze Tanecznej 2018 – rankingu ponad 20 klubów tanecznych z okręgu mazowieckiego w klasach tanecznych H, G i F.

Do zwycięstwa przyczyniły się dzieci na co dzień ćwiczące pod okiem Joanny i Jacka Stefańskich w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce – członkowie wareckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Emotion.

Dwa tygodnie później w dniach 14-16 grudnia trenerzy klubu mieli zaszczyt sędziować na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego w Krakowie – najbardziej prestiżowym turnieju w Polsce.

W tym roku odbyła się 45. edycja turnieju, a udział w nim wzięło ok. 750 par. Na turnieju zatańczyły 3 pary z klubu Emotion i wszystkie przeszły eliminacje i mogły się zaprezentować w finałach na tradycyjnej gali wieczornej.

Już teraz, po wielu latach przerwy, pragniemy Państwa zaprosić na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, który odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia 2019 roku w CeSiR w Warce.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Zakończono remont szatni siłowni w CeSiR Wrzuć pieniążek do wirtualnej puszki WOŚP →

Dodaj komentarz