Dzień babci i dziadka w „Bajkowym statku”

Dzień babci i dziadka w „Bajkowym statku”

Babcia i Dziadek – każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola zaprosiły Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanych programach artystycznych. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Warce

Udostępnij:
← Jest już noworoczny numer Kuriera Wareckiego! Ruszyły "Ferie dookoła Świata"! →

Dodaj komentarz