Zobacz „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w Warce

Zobacz „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w Warce

We wtorek 12 lutego po raz kolejny do Warki, do sali OSP zawita Objazdowe Kino Visa, a wraz z nim największe hity dużego ekranu.

Szczególnie zapraszamy na hit, o którym słyszeli niemalże wszyscy!

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – godz. 16:55

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel Mogel”.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

zwiastun: https://youtu.be/aCcY0z-AnJU

Wszystkie seanse odbywać się będą w sali OSP Warka.

Bilety w cenie: 12zł (grupowy dla szkół na seanse o 10:00, 12:00), 14zł ulgowy oraz 16zł normalny.

Rezerwacja biletów: https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/241

Uwaga! W przypadku płatności za bilet karta VISA kupujący otrzyma zniżkę 25% (z wyłączeniem zakupu biletów grupowych).

Udostępnij:
← Samoobrona - kolejny etap nabywania wiedzy i umiejętności Kolejny finał, kolejny rekord WOŚP w Warce – zebraliśmy ponad 90 tysięcy! →

Dodaj komentarz