Smykofonia, czyli jak rozkochać malca w dźwiękach…

Smykofonia, czyli jak rozkochać malca w dźwiękach…

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce wspólnie z Mazowieckim Instytutem Kultury i Fundacją MUZYKA JEST DLA WSZYSTKICH, zaprasza Państwa wraz z pociechami ( 0 – 5 lat ) na VIII sezon Smykofonii na Mazowszu, w tym po raz pierwszy w Warce.
23 lutego ( sobota ) o godz; 11 w Centrum Edukacyjno – Muzealnym w Warce odbędą się warsztaty, składające się z 45 – minutowych koncertów kameralnych.
Smykofonia to wspólne przeżywanie muzyki, to swobodna atmosfera, zróżnicowany repertuar. Wielkim plusem Smykofonii jest wysoki poziom wykonawczy koncertów, projekt opracowany we współpracy z najlepszymi animatorami, ma na celu ,,zaczarować ‘’ malca. Stała interakcja z uczestnikami, zabawa, co istotne dopasowanie do możliwości percepcyjnych dzieci na każdym etapie, to główne zalety projektu.
Obecne dzieci cały czas biorą aktywny udział w koncertach. Mogą podejść do instrumentów, dotknąć, wszyscy śpiewają. Brak podziału na scenę i widownię jest dodatkowym plusem, ponieważ tworzy luźną atmosferę , krótko mówiąc przyjazną zabawę przy dobrej muzyce.

Wykonawcy:
Marta Grzywacz – śpiew
Adam Eljasiński – klarnet
Paweł Janas – akordeon
Anna Szawiel- prowadzenie

Patron artystyczny: Sinfonia Varsovia

Bilety wstępu: dziecko – 7 zł, każde następne dziecko – 5 zł, opiekun – 10 zł od osoby.
Kolejne spotkania zaplanowano w terminach: 16 marca, 6 kwietnia o godz: 11

Bilety można rezerwować pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub nabyć w siedzibie muzeum: Warka, ul. Pułaskiego 24, tel. 48/66720 20. Ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Info. Muzeum

Udostępnij:
← Piękna Polska w przedstawieniu wareckiej "Dwójki" "Ferie dookoła Świata" dobiegły końca! →

Dodaj komentarz