Zróbmy najpiękniejsze palmy

Zróbmy najpiękniejsze palmy

Każdy z nas pomału zaczyna już myśleć o zbliżających się Świętach Wielkanocnych. Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” również wybiega myślami w przyszłość i już dziś zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, zatytułowanym „Palma Wielkanocna”. 

Prace konkursowe można zgłaszać w następujących kategoriach wiekowych: przedszkola i zerówki, klasy 1 – 6 szkół podstawowych, kategoria open. Do konkursu należy zgłosić palmy do maksymalnej wysokości 1 m. Termin dostarczenia prac do organizatora upływa 1 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w Niedzielę Palmową (14 kwietnia) kościele pw. św. Mikołaja Biskupa w Warce o godz. 11:00. Po rozstrzygnięciu konkursu na najpiękniejszą palmę zapraszamy wszystkich uczestników do udziału w procesji i Mszy Św. z wykonanymi przez siebie palmami.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który znajduje się poniżej. Każda palma dostarczona do konkursu powinna być opatrzona metryczką, która znajduje się w karcie zgłoszeniowej.

Udostępnij:
← Parkowanie w centrum Warki z ograniczeniem czasowym Medalowe Grand Prix Polski pływaków z Warki →

Dodaj komentarz