Przygotuj się i zaDziałaj Lokalnie

Przygotuj się i zaDziałaj Lokalnie

15 marca rozpocznie się nabór wniosków na dotacje do 6 tys. zł. Fundusze można zdobyć na projekty, które aktywizują mieszkańców do wspólnego działania. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza aktywne sołectwa, grupy mieszkańców oraz organizacje pozarządowe do udziału w Programie „Działaj Lokalnie”.

Poprzez realizację Programu Działaj Lokalnie wspieramy zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej miejscowości. W konkursie mogą wziąć udział sołectwa, grupy mieszkańców czy organizacje z gminy Warka, które chcą zrealizować projekt mający na celu aktywizację lokalnej społeczności.

Dotowane projekty będzie można realizować od 3 do 6 miesięcy w terminie od 15 maja do 31 grudnia 2019 roku. Wnioski będzie można składać online poprzez generator wniosków dostępny na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl do 15 kwietnia 2019 r.

Dofinansowanie będzie możliwe tylko na projekt, który jest szeregiem działań prowadzących do aktywizacji danej społeczności na rzecz dobra wspólnego. Mogą to być: wiejskie pikniki, warsztaty rękodzielnicze, zajęcia sportowe, wspólne spędzenie czasu, budowa altany czy placu zabaw dla dzieci – wszelkie działania, w których mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce i aktywizują się.

Jeśli chcesz zadziałać lokalnie w swojej miejscowości to serdecznie zapraszamy na konsultacje pomysłu na projekt. Kontakt: Agata Sotek 504 968 412, asotek@stowarzyszeniewarka.pl

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Udostępnij:
← Mali koszykarze zaczęli sezon Wyjątkowo piękny Dzień Kobiet →

Dodaj komentarz