6 Grand Prix Warki – Bieg Morsa

6 Grand Prix Warki – Bieg Morsa

To już szósta edycja cyklu, a druga łącząca bieganie i morsowanie. W niedzielę 31 marca, przy słonecznej pogodzie na ścieżkach biegowo-rowerowych nad Pilicą rozegrano biegi dziecięce i młodzieżowe, a na deser bieg główny na dystansie blisko 5km (dokładnie 4,8km).

Najwięcej emocji jak zwykle dostarczają biegi dziecięce, gdzie im młodsza grupa, tym więcej radości i rozterek związanych z rywalizacją. Bardzo się cieszymy, że biegają dzieci, dzieci z rodzicami, czy na koniec w biegu głównym, swoje możliwości prezentują już ci ostatni.

W biegu głównym niespodzianka, bo zwyciężył nieznany wcześniej Przemysław Szymański z Grójca, faworyzowany Michał Welber przybiegł trzeci, a podzielił ich na podium będący ciągle w świetnej formie Arek Rudnicki.

Po biegu, dekoracjach i gorącej zupie – chłodna kąpiel w ramach regeneracji z Wareckimi Morsami, gdzie wielu biegaczy wśród morsów, a morsów wielu wśród biegaczy.

Lada moment kolejne wareckie emocje – na stadionie 14 kwietnia sztafety rodzinne, a 27 kwietnia zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Nocnym.

Wyniki biegu głównego:

1.Przemyslaw Szymański 17.43
2.Arkadiusz Rudnicki 17.48
3.Michał Welber 18.10
4.Marcin Bielski 18.32
5 Piotr Kowalczyk 18.49
6 Jacek Winiarczyk 19.11
7 Piotr Tulo 19.40
8.Grzegorz Gabler 20.03
9 Piotr Sochański 20.24
10. Mariusz Wasilewski 20.30
11.Irek Łuczak 20.51
12.Maciej Sitnik 22.04
13.Joanna Molak 22.05
14.Tomasz Romanowski 22 19
15.Diana Zielińska 22.20
16.Radosław Regulski 22.36
17.Jaroslaw Szczurowski 22.38
18.Mariusz Kłos 22.49
19.Justyna Wójtowicz 23.10
20.Tomasz Maroszek 23.36
21.Krzysztof Ulijasz 23.45
22.Ewelina Kołtunowicz 24.09
23.Hanna Kasprzak 24.14
24.Anna Kowalczyk 24.25
25.Łukasz Borowski 25.14
26.Natalia Grzywacz 25.29
27.Maria Ulijasz 25.34
28.Magdalena Wasilewska 26.22
29.Aneta Bielska 26.57
30.Elżbieta Teresiak 27.16
31.Agnieszka Sułecka – Chłopicka 27.27
32.Jan Sitnik 28.02
33.Żaneta Broczkowska 28.06
34.Dorota Strzelczyk 29.59
35.Karolina Walczak 30.20
36.Damian Lewandowski 30.22
37.Łukasz Skulski 30.33
38 Violetta Więckowska 30.36
39.Karolina Marciniak 30.56
40.Zofia Alberska 32.24
41 Wojciech Alberski 32.26

Biegi dziecięce :

Bieg Przedszkolaków 200m

Chłopcy
1.Ignaś Maciejewski
2.Oskar Boczkowski
3.Mateusz Kreczmański

Dziewczęta
1.Lena Sowa
2.Natalka Świder
3.Zosia Sochańska

Klasa 1-2

Chłopcy
1 Wiktor Sowa PSP 2
2.Aleksander Kuciński PSP 2
3.Piotr Podymniak PSP 2

Dziewczęta
1.Zuzia Gos PSP 2
2.Martynka Mikos PSP 2
3.Zosia Rudnicka PSP 2

Klasy 3-4 400m

Chłopcy
1.Kacper Wodzinski PSP Ostrołęka
2.Oskar Sinola PSP 2
3.Antek Fruba PSP Wrociszew

Dziewczęta
1.Zuzia Buczkowska PSP Michałów
2.Aleksandra Luśniewska PSP 2
3.Ania Strzelczyk PSP 1

Klasy 5-6 800m

Chłopcy
1.Dawid Rudnicki PSP Konary
2.Piotr Oktabowicz PSP 2
3.Kuba Krawczyk PSP 2

Dziewczęta
1.Roksana Chmielewska PSP Mogielnica 2
2.Julia Chmielewska PSP 2
3.Paulina Woźniak PSP Mogielnica 2

Klasy 7-8-gimnazjum 1000m

Chłopcy
1.Wojtek Szajner Gimnazjum Warka
2 Michał Krupa Gimnazjum Warka
3 Sebastian Woźniak PSP Mogielnica 2

Dziewczęta
1.Ania Wroniewicz Warszawa
2.Julia Anyszkiewicz Ostrołęka
3.Oliwia Kołodziejska PSP 2

Impreza odbyła się dzięki wsparciu partnerów zawodów:

  • Urząd Miasta i Gminy w Warce,
  • Samorząd Województwa Mazowieckiego,
  • Restauracja Kociołek,
  • KIFATO MK Producent Regałów Sklepowych i Magazynowych,
  • Królik Maszyny Sadownicze,
  • Bank Spółdzielczy w Warce,
  • Multiagencja Ubezpieczeniowa Fudecka&Strawińska,
  • Multismak,
  • Gospodarstwo Sadownicze Jerzy Napiórkowski,
  • Lewiatan,
  • Jump World Radom,
  • Lekkoatletyka dla każdego,
  • Hurtownia Elektryczna – Obwodowa 18
Udostępnij:
← Mali koszykarze zdobywają pierwsze punkty Festiwal kultury brytyjskiej w wareckiej „Jedynce” →

Dodaj komentarz