Piłkarska szatnia na miarę ekstraklasy

Piłkarska szatnia na miarę ekstraklasy

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce od 2017 roku jest administratorem Kompleksu Sportowego gdzie znajduje się nowy obiekt lekkoatletyczny, boisko piłkarskie, budynek, w którym znajduje się siedziba KS Warka.

W przerwie miedzy rozgrywkami meczowymi pracownicy CeSiR, przeprowadzili gruntowny remont pomieszczenia szatni dla gości w budynku Kompleksu Sportowego. Remont obejmował szereg prac takich jak: skucie wszystkich płytek podłogowych i ściennych, demontaż instalacji centralnego ogrzewania, demontaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, zlikwidowanie dwóch kabin prysznicowych, zlikwidowanie jednej kabiny z WC. Po tej wielkiej „demolce” wykonano instalację wodno-kanalizacyjną, przygotowano podłoże pod ułożenie styropianu i instalacji ogrzewania podłogowego. Dzięki wykonanym pracom powstało pomieszczenie w którym znajduje się pięć natrysków, kabina z WC, kabina z pisuarem, umywalką. Szatnia została wyposażona w nowe ławki i wieszaki.

Dyrektor CeSiR Marian Górski, jest przekonany, że nowa szatnia, o wysokim standardzie, posłuży przez następnych wiele lat. Dyrektor wspomniał też, że przy najbliższej dłuższej przerwie (zimowej) CeSiR podejmie się remontu szatni dla gospodarzy czyli naszych zawodników. Oczywiście nowa szatnia na co dzień służy naszym zawodnikom do odbywania treningów a podział na szatnie dla gości i gospodarzy dotyczy jedynie oficjalnych meczów ligowych rozgrywanych w Warce.

CeSiR Warka

 

Udostępnij:
← Wrociszewskie dzieci dbają o swoje środowisko - zbiórka surowców wtórnych Ogromne serca mieszkańców Warki! Pomaganie jest piękne! →

Dodaj komentarz