Święto Warki 2019

Święto Warki 2019

Doroczne „Święto Warki”, to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają mieszkańcy naszej gminy. W tym roku święto miasta odbedzie się 14 września. Już dziś warto zarezerwować tę datę na wspólną zabawę. Tego dnia nie zabraknie olbrzymiego wesołego miasteczka, licznych straganów, ogródków gastronomicznych a przede wszystkim nie zabraknie muzyki. Czym zaskoczą nas organizatorzy?

Święto o godz. 17:00 rozpocznie znany już wareckiej publiczności zespół PLAYBOYS. Następnie usłyszymy takie hity jak „Przez te oczy zielone”, „Ona tańczy dla mnie”, „Jesteś szalona” czy „Ruda tańczy jak szalona”,  w wykonaniu zespołu coverowego „Hit Boyz” (18:00). Utwory ze swojej debiutanckiej płyty zaprezentuje prowadzący już po raz trzeci warecką imprezę Maciej Smoliński (19:00). Publiczność przed gwiazdą wieczoru rozgrzeją największe hity zespołu Lady Pank, które zagra zespół coverowy „Tacy Sami”(19:40).

Na finał „Święta Warki” swoje największe hity, m.in. „Znak pokoju”, „Nie mam dokąd wracać”, „Dżaga”, „Nie daj się” czy „Dwie bajki” zaśpiewa gwiazda wieczoru DODA z zespołem VIRGIN (21:00).

Nie zabraknie oczywiście spektakularnego pokazu sztucznych ogni i wspólnej zabawy przy muzyce serwowanej aż do północy przez DJ-a.

Urząd Miejski w Warce

Udostępnij:
← Najpiękniejsze Melodie Świata XX „Wieczór z Kulturą" - piosenki Leonarda Cohena →

Dodaj komentarz