„Letnia strefa muzyki’’ w Parku na Winiarach

„Letnia strefa muzyki’’ w Parku na Winiarach

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce serdecznie zaprasza na niedzielny koncert pod gołym niebem!  W ramach projektu realizowanego z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec, w niedziele 16 czerwca o godzinie 16.00 odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Letnia strefa muzyki’’.

Koncertową niedziele rozpocznie  Moriah Woods, utalentowana amerykańska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, Singer – songwriterka. Pochodzi ze stanu Colorado USA. W grudniu 2013 roku ukazał się jej debiutancki album Moriah zatytułowany „Bring The Rain”. Krążek zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiej muzyki folkowej lat 20. XX wieku. W 2016 roku wraz z zespołem wydała swój pierwszy album w całości skomponowany i zarejestrowany w Polsce. Nosi nazwę „The Road To Strange Forest” i został objęty patronatem CoJestGrane24.

The Road…” to mroczno – wyciszona płyta, niesłychanie liryczna, spowita zgubnie gęstą melancholią – zgubnie, bo głos Moriah ma w sobie uroczą niewinność i rezygnację jednocześnie. W połączeniu z balladami, w których przebrzmiewa duch folku i country południa Stanów, stanowi magiczną obietnicę zapomnienia.” – napisał Łukasz Kamiński,

CoJestGrane24.

 Zapraszamy serdecznie na odpoczynek z muzyką w tle do przepięknego parku w Winiarach, aby usłyszeć wybrane ballady z tradycyjnego amerykańskiego folku i  country południa Stanów.

Dodatkowo muzealna CAFE SAVANNAH zaprasza z ofertą kaw, aromatycznych herbat oraz domowych ciast. W ten wyjątkowy dzień będą mogli Państwo zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy, dla smakoszy herbat z kolei proponujemy relaksująca czarną herbatę „Winiarski Ogród’’ z pomarańczą , cytryną, chabrem i truskawkami.

Projekt „Letnia Strefa Muzyki” został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Udostępnij:
← Magiczny Jarmark Śniadaniowy z dziecięcym uśmiechem Sznurki, glina i drewno po raz pierwszy w Warce →

Dodaj komentarz