Pan Magiczny, Pani Ballonowa… i niezwykła niedziela!

Pan Magiczny, Pani Ballonowa… i niezwykła niedziela!

W niedzielę 23 czerwca wyjątkowy Jarmark Śniadaniowy – wyjątkowy bo magiczny i dziecięcy (wszak zaczynają się wakacje). Na warecki rynek przybędzie Pan Magiczny wraz ze swoją asystentką Panią Ballonową. Ten magiczny duet tworzy razem od 2009 roku prezentując show, które dzieciaki wspominają przez lata!

Jak mówi sam Pan Magiczny „Moja pasja zaczęła się w przedszkolu, gdy iluzjonista z nosa wyciągnął mi monetę …Prawie Wszystko co potrafię zawdzięczam ciężkiej pracy i wielogodzinnym treningom kręcenia wąsa!”. Poza własną ciężką pracą, iluzjonista szkolił się na międzynarodowych magicznych konwencjach w Anglii, Italii i Ciechocinku!

Pokazy tego duetu angażują wszystkie dzieci. Jak sami zapewniają młodzi widzowie PODCZAS CAŁEGO ICH POKAZU BĘDĄ KRZYCZEĆ, CHICHRAĆ SIĘ I MÓWIĆ Z OTWARTĄ BUZIĄ „WOooW”. Będą uczestniczyć, a nawet wykonywać przezabawne sztuki magiczne! Ich pokazy  wypełnione są po brzegi humorem, rozrywką, emocjami i opadniętymi szczękami! Zabierają dzieci w elektryzującą podróż przez świat NISAMOWITOŚCI! Dzieci będą miały okazję: warzyć tajemnicze mikstury, latać na miotłach i szaleć do upadłego!

Program pokazu iluzjonistycznego
10.00 – 10.30 – pierwsza część pokazu
11.00 – 11.30 – druga część pokazu
12.00 – 12.30 – warsztaty iluzji dla najmłodszych
12.30 – 13.00 – luźne sztuczki dla widzów

Wszystkich najmłodszych i nie tylko nie może zabraknąć na wareckim rynku 23 czerwca (niedziela) między 10 a 14!!!

Wydarzenie jest elementem projektu Stowarzyszenia W.A.R.K.A. pt. „Wolny Rynek – mieszkańców miejsce przyjazne” dofinansowanego ze środków Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Udostępnij:
← Królewski akustyczny koncert w "Skrzynce Kontaktowej" Ale komedia! "Wielkie wesele" w niedzielę 30 czerwca! →

Dodaj komentarz