Czas na Spływ na Byle Czym!

Czas na Spływ na Byle Czym!

Piąta edycja „Spływu na Byle Czym rzeką Pilicą” już 27 lipca o godzinie 18:30 na Kempingu nad Pilicą. Pozostał miesiąc więc warto już dziś wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną rozpocząć przygotowania do udziału w tym niezwykle wesołym konkursie.

Poprzednie edycje pokazały, że pomysłowość mieszkańców Warki i najbliższych okolic nie ma granic. Był pływający wóz strażacki, parowóz, wielki tort z wisienką, różowy autobus, okręt ORP Pułaski, rzymski rydwan ciągnięty przez prawie prawdziwe rumaki, tropikalna wyspa z szalonymi tańcami, formuła 1, ciągnik rolniczy, sołtys płynęła naGO, ubrana panna młoda płynęła karetą, dwaj Mikołaje w saniach, kicie z bagien na rowerze wodnym, był pływający „Dworek na Długiej”, którym popłynęli organizatorzy zabawy.

Szalonych pomysłów na pewno nie zabraknie i tym razem. Warto zastanowić się i już dziś zacząć kompletować niezbędne materiały, które potem przydadzą się do wybudowania pływającego „byle czego”. Wykaż się kreatywnością, zbuduj jedyną i niepowtarzalną maszynę dzięki której oprócz własnej satysfakcji zyskasz podziw innych, a także atrakcyjne nagrody:

– 1000 zł nagroda główna

– 500 zł nagroda publiczności

– puchar Centrum Sportu i Rekreacji za „Najśmieszniejszy  pływający wehikuł”

Nie można tego przegapić. Konkurs będzie częścią muzycznego święta jakim będzie VIII Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

regulamin 5 splyw na byle czym – warka 2019

karta-zgloszeniowa-splyw-na-byle-czym2019

Udostępnij:
← 50-lecie klubu żołnierzy Rezerwy LOK w Jaśle XXI „Wieczór z Kulturą” dedykowany Moniuszce →

Dodaj komentarz