Pierwszy Zlot Food Truck’ów na wareckim rynku

Pierwszy Zlot Food Truck’ów na wareckim rynku

W weekend 8-9 czerwca warecki rynek stał się najsmaczniejszym miejscem w całej okolicy. Do Warki przybyły Food Trucki, które oferowały kuchnie z czterech stron świata.

Moda na jedzenie na kółkach trwa. Taką popularność można tłumaczyć tęsknotą za wolnością, wyjątkowością i potrzebą celebrowania życia towarzyskiego, ale też rodzinnego, a jeżeli dołożymy do tego atrakcyjną cenę oraz ogromną różnorodność dań serwowanych w jednym miejscu- mamy gotową odpowiedź. Food Trucki serwowały szybkie, choć nie zawsze proste dania z wnętrza ciężarówki. Nie zabrakło pysznych burgerów, tacos, lodów tajskich, gofrów bąbelkowych i aromatycznej kawy. Wszystko to w rytmie muzyki elektronicznej. W sobotę 8 czerwca pokaz dla mieszkańców Warki przygotował uczestnik 7 edycji programu Top Chef – Jarosław Śliwka. Na oczach zgromadzonej publiczności przygotował lody na ciekłym azocie. Podczas całego weekendowego wydarzenia można było oddawać głosy na najlepszego Food Trucka zlotu. Zwycięskie miejsce zajął Anuszka Truck serwujący pyszne burgery. Były konkursy z nagrodami, strefa dla najmłodszych, panele dyskusyjne i wiele innych atrakcji.

To było pierwsze tego typu wydarzenie w Warce, ale na pewno nie ostatnie. Warecki rynek tętnił życiem do późnych godzin wieczornych. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży jak i dorosłych. Event spotkał się z dużym uznaniem mieszkańców.

Dworek na Długiej

Udostępnij:
← Moje prawa – ważna sprawa Parada Pułaskiego w Nowym Jorku... i w Warce! →

Dodaj komentarz