Grali o Puchar Burmistrza Warki

Grali o Puchar Burmistrza Warki

Klub Sportowy Warka przy wsparciu Centrum Sportu i Rekreacji w dniach 21 i 29 czerwca zorganizował piłkarskie Turnieje o Puchar Burmistrza Warki pt. „Początek Wakacji na Sportowo”. W pierwszym dniu turnieju rywalizowały zespoły z rocznika 2009/2010. Wystąpiły zespoły z Kozienic, Grójca, Radomia, Jedlińska, Chynowa, Magnuszewa i Warki. Zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych meczach zwyciężył zespół KS Warka, drugie miejsce przypadło zespołowi Energii Kozienice, trzecie miejsce zajął zespół KS Magnuszew. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Kacper Wodziński z Warki, najlepszym bramkarzem Kacper Okrój z Kozienic a Królem Strzelców został Sebastian Sopel z Magnuszewa.

W kolejnym dniu rywalizowały zespoły z rocznika 2007/2008 –  z Warki, Głowaczowa, Piaseczna, Grójca, Magnuszewa i Lipia. Tu również zespoły rozgrywały mecze ze sobą w systemie „każdy z każdym”.  Najlepszym zespołem okazała się drużyna Legionu Głowaczów, drugie miejsce przypadło zespołowi z KS Warka, a trzecie KS Magnuszew. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Tomasz Majewski z Legionu Głowaczów, najlepszym bramkarzem Jakub Cieszkowski z KS Warka a Królem Strzelców – Dominik Węsek z Legionu Głowaczów.
Każdy uczestnik został nagrodzony medalem, wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe a każda z drużyn Puchary wręczone przez Dyrektora CeSiR Warka – Mariana Górskiego i Prezesa KS Warka – Stanisława Sowińskiego.
Turnieje zostały zorganizowane przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Klub Sportowy Warka dziękuje Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za ufundowanie Pucharów, CeSiR Warka z pomoc w organizacji zawodów a Restauracji Albero za pyszną Pizze. 
Udostępnij:
← Przedstawiciele wareckich seniorów na Mazowieckim Sejmiku Senioralnym Wycieczka do kina w ramach Aktywnego Lata w Warce →

Dodaj komentarz