Koncert zespołu „GuzikOwce” oraz pokaz ogniowy grupy „Awaria” w Skrzynce Kontaktowej

Koncert zespołu „GuzikOwce” oraz pokaz ogniowy grupy „Awaria” w Skrzynce Kontaktowej

20 lipca o godzinie 20:30 w Skrzynce Kontaktowej na Wareckim Rynku rozpocznie się koncert zespołu „GuzikOwce” z Radomia.

Zespół powstał w 2016 roku w wyniku spotkania Mateusza Golca (obecnego lidera zespołu) z Arturem Woźniakiem (gitara basowa) oraz Kamilem Wojdatem (gitara akustyczna). Początkowo projekt miał charakter luźnych spotkań, granie ulubionych piosenek. Po czasie powstały pierwsze własne piosenki, które nakręciły zespół do dalszego działania. Po paru miesiącach grania do zespołu dołączył Paweł Golec (brat Mateusza), który zajął się partiami klawiszowymi. Dzięki współpracy z Pawłem Szczęsnym (przyjaciel Mateusza, tekściarz Guzikowców) powstał materiał na całą płytę! Do zespołu dołączył Hubert Pstrongowski- perkusja. Zespół wykonuje muzykę rockową. 

Ok. godziny 21:15 rozpocznie się Fire Show (pokaz ogniowy) w wykonaniu grupy „Awaria”, która pochodzi również z Radomia. Grupa powstała w 2018 roku zrzeszając weteranów grup ogniowych którzy postanowili zrobić coś ciekawego w Radomiu. Współpraca rozpoczęła się od warsztatów w MOK Amfiteatr by z czasem „zrekrutować” nowych członków i stworzyć grupę ogniową w której zmisowane jest doświadczenie z ułańską fantazją nowo przyjętych osób.

Udostępnij:
← Wrociszew znów wśród laureatów! Święto Warki 2019 →

Dodaj komentarz