Spływaj na Byle Czym i wygrywaj nagrody 1000 i 500zł!

Spływaj na Byle Czym i wygrywaj nagrody 1000 i 500zł!

Piąta edycja „Spływu na Byle Czym rzeką Pilicą” już w najbliższą sobotę 27 lipca o godzinie 18:30 na Kempingu nad Pilicą. Pozostał niewiele czasu jednak na tyle dużo że można jeszcze zbudować „byle co” i popłynąć po nagrody, w tym finansowe – 1000zł i 500zł! Organizatorzy wydłużają termin zgłoszeń do 26 lipca do godz. 12:00!

Poprzednie edycje pokazały, że pomysłowość mieszkańców Warki i najbliższych okolic nie ma granic. Był pływający wóz strażacki, parowóz, wielki tort z wisienką, różowy autobus, okręt ORP Pułaski, rzymski rydwan ciągnięty przez prawie prawdziwe rumaki, tropikalna wyspa z szalonymi tańcami, formuła 1, ciągnik rolniczy, sołtys płynęła naGO, ubrana panna młoda płynęła karetą, dwaj Mikołaje w saniach, kicie z bagien na rowerze wodnym, był pływający „Dworek na Długiej”, którym popłynęli organizatorzy zabawy.

Wykaż się kreatywnością, zbuduj jedyną i niepowtarzalną maszynę dzięki której oprócz własnej satysfakcji zyskasz podziw innych, a także atrakcyjne nagrody:

– 1000 zł nagroda główna

– 500 zł nagroda publiczności

– puchar Centrum Sportu i Rekreacji za „Najśmieszniejszy  pływający wehikuł”

Nie można tego przegapić. Konkurs będzie częścią muzycznego święta jakim będzie VIII Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

regulamin 5 splyw na byle czym – warka 2019

karta-zgloszeniowa-splyw-na-byle-czym2019

Udostępnij:
← Dotacje dla gminy Warka Zawody Strzeleckie o Puchar „TYGRYSA” →

Dodaj komentarz