Kolarze ponownie zawitają do Warki!

Kolarze ponownie zawitają do Warki!

Po raz trzeci zapraszamy mieszkańców Warki i okolic do udziału w rowerowym szaleństwie. W niedzielę 25 sierpnia rowerzyści opanują nasze miasto, które stanie się gospodarzem wyścigu kolarskiego ŻTC Bike Race oraz kolejnej edycji Mistrzostw Polski Służb Mundurowych.

W poprzednich edycjach w zawodach Warkę reprezentowała kilkunastoosobowa grupa – mamy nadzieję, że tegoroczne zmagania przyciągną jeszcze większą liczbę mieszkańców naszej gminy – bo przecież rowery uwielbiamy! Ciężko temu zaprzeczyć skoro w letnie wieczory na ulicach częściej można spotkać rower niż samochód.

Start i meta usytuowane będą na rynku. Kolarze przejadą wzdłuż rynku do ulicy Warszawskiej, potem do ronda Jana Pawła II, dalej ul. Puławską – wyjazd z Warki drogą 731. Dalej przez Piaseczno do Dębnowoli, gdzie skręcą w prawo, przez Klonową Wolę i Przylot dojadą do drogi 79, w którą skręcą w prawo – przez most na Pilicy do Mniszewa. Następnie przez Zagroby, Rozniszew, Zakrzew do drogi 730 w którą skręcą w prawo do Warki. Po przejechaniu mostu z ul. Mostowej skręcą w lewo w ul. Nowy Zjazd i w prawo w Aleję PTTK – podjazd do góry do ul. Farnej w którą skręcą w lewo i w prawo do rynku i mety. Pierwszy wyścig wystartuje o godz. 12:00.

Wszystkich, którzy nie zdecydują się wziąć udziału w tym wydarzeniu zapraszamy na warecki rynek lub na trasę wyścigu aby podziwiać zmagania sportowców i zobaczyć radość zwycięzców!

Redakcja

Więcej informacji na temat wyścigów znajduje się na stronie www.ztc.pl w zakładce „wyścigi”.

Udostępnij:
← IV Memoriał Strzelecki płk. Dariusza Kossakowskiego Dziecięca Sobota i Niedziela z ABC DZIECKA na wareckim rynku →

Dodaj komentarz