Odpustowy Turniej Piłkarski po raz trzeci dla Ino Platinium

Odpustowy Turniej Piłkarski po raz trzeci dla Ino Platinium

21 lipca na Stadionie Miejskim w Warce odbyło się coroczne spotkanie integracyjne  mieszkańców Warki i sportowców. Główną atrakcją, oprócz „Zabawy Odpustowej” był zorganizowany już po raz czwarty „Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Warki”. Wzięło w nim udział 7 drużyn: Nankatsu, Petarda Dobiesz, Luźny Skład, Ino Platinium, Top Market, Giza, FC Ponalewce.

Zespoły rywalizowały ze sobą w jednej grupie, w systemie „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce, po raz trzeci z rzędu zajęła drużyna Ino Platinium, drugie – drużyna Top Market a trzecie – Giza.

Poziom turnieju był bardzo wyrównany i podobał się licznie zgromadzonym na trybunach stadionu Miejskiego w Warce kibicom. Każda z drużyn podkreślała, że takie spotkanie sportowo-integracyjne to dobra zabawa i w gronie przyjaciół, rodzin i sportowców amatorów.

Na zakończenie turnieju puchary ufundowane przez Burmistrza Warki wręczył Dyrektor CeSiR Warka Marian Górski i Prezes KS Warka Stanisław Sowiński. Dyrektor CeSiR w imieniu Burmistrza Warki podziękował za poświęcony czas i zaangażowanie działaczom oraz zawodnikom grających drużyn.

Dużym powodzeniem tego dnia cieszyło się również specjalne wesołe miasteczko oraz popołudniowa zabawa taneczna.

Prezes Klubu Sportowego Warka Stanisław Sowiński wraz z Zarządem, składa serdeczne podziękowania Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za ufundowanie Pucharów, CeSiR Warka za pomoc w organizacji imprezy oraz wszystkim mieszkańcom Warki i okolic, którzy zechcieli niedzielę 21 lipca spędzić wspólnie na Stadionie Miejskim w Warce.

Dziękujemy

KS Warka

Udostępnij:
← Kino Plenerowe "na Skrzynce" w najbliższy piątek! Zapraszamy na tańce w Skrzynce Kontaktowej →

Dodaj komentarz