RAP na Spółę… w Skrzynce Kontaktowej

RAP na Spółę… w Skrzynce Kontaktowej

Choć w powietrzu czuć już zbliżający się koniec wakacji, to w „Skrzynce Kontaktowej” na wareckim rynku nadal sporo się dzieje. 24 sierpnia o godzinie 20:00 zaprezentuje się ERGON (Dominik Włodarczyk) oraz SPÓŁKA JAWNA (Rzeźnik i Miłoszewski) w koncercie „RAP na Spółę” . Hasło sobotniego koncertu nie jest przypadkowe gdyż z jednej strony jest to tytuł debiutanckiej płyty SPÓŁKI JAWNEJ a z drugiej strony na scenie na rynku wystąpią „na spółę” wareccy twórcy – Mateusz Rzeźnik i Dominik Włodarczyk.

Poniżej kilka słów od wykonawców…

Ergon

„Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu. Nastolatkowie próbują ciągle nowych rzeczy. Moja muzyka to historia o zmiennym życiu młodzieży, która bardzo często zaskakuje dorosłych we współczesnych czasach.”

Spółka Jawna

Zaprezentują materiał ze swojej pierwszej płyty: „Rap na Spółę”. Jest ona hołdem dla boom bapu i klasycznego brzmienia muzyki rap. Treść, jak i muzyka przedstawia historie chłopaków w czasie kiedy kształtowały się charaktery i wartości. Przeniesiemy się w czasie o ładnych kilkanaście lat wstecz, aby poczuć klimat tamtych czasów.

Zapraszamy do udziału w koncercie! Wstęp free.

Udostępnij:
← Kolarski wyścig w Warce! Dziecięcy weekend z ABC DZIECKA na wareckim rynku →

Dodaj komentarz