8 aktywnych Kół Gospodyń Wiejskich z wsparciem!

8 aktywnych Kół Gospodyń Wiejskich z wsparciem!

Znamy zwycięzców Konkursu „Inicjatywa Lokalna KGW”. Decyzją Komisji wsparcie otrzyma 8 z 11 złożonych projektów na inicjatywy, które mają promować Koła Gospodyń Wiejskich z grójeckiego poprzez ich wydarzenia, czy wykreowanie wizerunku lub produktu. Wśród dofinansowanych inicjatyw jest jedna realizowana przez KGW z terenu Gminy Warka – z Bończy. W skład Komisji weszli przedstawiciele Organizatora Konkursu tj. Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i Partnera – Powiatu Grójeckiego.

Przy wyborze Komisja kierowała się kryteriami konkursu oraz rozdysponowaniem środków na jak najszerszym obszarze powiatu. Prawie wszystkie projekty osiągnęły bardzo wysoki poziom merytoryczny z punktacją ponad 80%. Jednak ze względu na alokację Komisja była zmuszona wybrać tylko 8 wniosków. Wyłonione projekty otrzymają wsparcie po 3 tys. zł.

Ze zwycięskimi KGW Stowarzyszenie W.A.R.K.A. podpisze umowę, z której warunkami należy się wcześniej dokładnie zapoznać i zaakceptować.

WYNIKI KONKURSU

WZÓR UMOWY

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. prowadzi wsparcie dla Kół Gospodyń Wiejskich w ramach projektu „Aktywni w powiecie grójeckim” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i Powiatu Grójeckiego.

 

Udostępnij:
← Piknik rodzinny kończący Aktywne Lato w Warce... Ogłaszamy nabór do UKS OLIMPIC Warka →

Dodaj komentarz