W „Skrzynce Kontaktowej” wciąż dzieje się wiele…

W „Skrzynce Kontaktowej” wciąż dzieje się wiele…

Od połowy czerwca na wareckim rynku działa Skrzynka Kontaktowa, czyli przestrzeń sceniczna z ogródkiem, gdzie niemalże w każdy weekend dzieje się coś ciekawego dla mieszkańców i odwiedzających Warkę turystów. Co wydarzyło się w ostatnim czasie i co jeszcze nas czeka?

Koniec lipca to koncerty zespołów, które prezentowały się podczas Festiwalu SpłyWarka. Sierpień w Skrzynce Kontaktowej to miesiąc, w którym duża część atrakcji jest skierowana do najmłodszych. Weekendy z ABC Dziecka cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród rodzin. W sierpniu miały miejsce dwie projekcje filmowe. W Kinie Plenerowym „na Skrzynce” została wyświetlona komedia romantyczna  „Czas na Miłość” oraz komedia kryminalna „Johnny English Reaktywacja”.

Poza tym, w niedzielę 4 sierpnia odbył się już 7. Jarmark Śniadaniowy(tym razem z Tangiem w tle) oraz II Powiatowy Kiermasz Rękodzielniczy. Te wydarzenia zawsze przyciągają wielu mieszkańców i już na stałe wpisały się w wakacyjny kalendarz Warki.

W tym miesiącu, po raz kolejny, odbyła się potańcówka w rytmie dźwięków zespołu Refleks. Mimo zmiennej pogody chętnych na wspólną zabawę nie brakowało. W sierpniu miała miejsce także piękna inicjatywa. Motocykliści z 6 Brygady Powietrznodesantowej z Bielska-Białej zorganizowali charytatywną zbiórkę i przyjechali aby wesprzeć swojego kolegę, mieszkańca gminy Warka.

Tyle działo się na wareckim rynku w tym miesiącu, a to jeszcze nie koniec.

23 sierpnia (piątek) – godz. 20:00-21:30

ROCK „na Skrzynce” – koncert zespoły NEW AMSTERDAM. W jego autorskim repertuarze znajdują się utwory łączące wiele odmian tego gatunku muzyki. Zespół tworzy pięciu muzyków (gitara i wokal, gitara solowa, instrumenty klawiszowe, bas, perkusja), dla których wspólne komponowanie i granie to wielka radość i pasja. Ostatnim ważnym sukcesem zespołu jest zdobycie nagrody Muzyczne KAZIKI 2019.

24 sierpnia (sobota) – godz. 10:00-19:00

Dziecięca Sobota z ABC Dziecka – odpłatne dmuchańce i atrakcje dla dzieci.

24 sierpnia (sobota) – godz. 20:00-21:30

RAP na Spółę – występ dwóch wareckich raperów. Najpierw zaprezentuje się ERGON (Dominik Włodarczyk) a później SPÓŁKA JAWNA, w której występuje Mateusz Rzeźnik wspólnie z Rafałem Miłoszewskim.

25 sierpnia (niedziela) – godz. 11:30-19:00

Piknik rodzinny kończący „Aktywne Lato w Warce”, wyścig kolarski ŻTC oraz III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym. Darmowe trzy dmuchańce, animacje dla dzieci, podsumowanie Aktywnego Lata w Warce wraz z wystawą zdjęć, wata, popcorn, malowanie twarzy, balonikowe cuda, a do tego zmagania kolarskie na najwyższym poziomie.

30 sierpnia (piątek) – godz. 20:00-21:30

Kino Plenerowe „na Skrzynce” – pokaz komediodramatu „Mama i ja” z udziałem gwiazd kina – m.in. Barbry Streisand i Setha Rogera.

31 sierpnia (sobota) – godz. 10:00-19:00

Dziecięca Sobota z ABC Dziecka – odpłatne dmuchańce i atrakcje dla dzieci.

Więcej o działaniach w Skrzynce Kontaktowej na www.warka24.pl/skrzynka2019

Dworek na Długiej

bmd

Udostępnij:
← To było bardzo Aktywne Lato w Warce! Policyjne atrakcje na wareckim rynku →

Dodaj komentarz