Powstał „Młodzieżowy zakątek” w Nowej Wsi

Powstał „Młodzieżowy zakątek” w Nowej Wsi

W sobotę 31 sierpnia odbył się finał projektu Działaj Lokalnie realizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi. Projekt zakładał stworzenie na placu OSP Nowa Wieś altanki jako miejsca do spotkań i integracji, głównie młodych mieszkańców miejscowości. W oficjalnych uroczystościach udział wzięli zaproszeni goście, w tym: Wiceburmistrz Warki Teresa Knyzio, Społeczny Prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i jednocześnie Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego i dyrektor „Dworku na Długiej” Andrzej Zaręba oraz Inspektor BHP i P.POŻ w Urzędzie Miejskim w Warce Wojciech Kanarek.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów była zabawa taneczna prowadzona przez Braci Szymańskich, dania z grilla, napoje i słodkości, animacje i zabawy dla dzieci, w tym bezpłatny dmuchany tor przeszkód oraz występ nowowiejskiego Koła Seniora „Czerwone Jabłuszko”.

Działania w Nowej Wsi są świetnym przykładem współpracy na rzecz lokalnego środowiska różnych grup – Koła Gospodyń Wiejskich, strażaków z OSP oraz Seniorów.

Udostępnij:
← Światowy Dzień Jabłka – działo się w Warce! Smykofonia ponownie w Warce →

Dodaj komentarz