Mobilna pracownia trafi do CKZiU w Nowej Wsi

Mobilna pracownia trafi do CKZiU w Nowej Wsi

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół „#OSEWyzwanie”. Wymaganiami obligatoryjnymi Konkursu było zgłoszenie szkoły do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz do programu mLegitymacja szkolna. Wymagania dodatkowe Konkursu (zwiększające liczbę punktów w konkursie) to deklaracja zgłoszenia nauczycieli do OSEHero (osehero.pl), deklaracja zgłoszenia działań w programie CodeWeek2019 (codeweek.eu/events) oraz zgłoszenie pracy plastycznej pt. SmartSzkoła wykonanej w dowolnej technice. Nasi uczniowie przygotowali pracę na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką.

Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne.

Do naszej szkoły trafi jedna z pracowni mobilnych, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu. Certyfikat przyznania nagrody odebrała pani dyrektor Anna Dacka na spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Radomiu 26 września 2019 roku.

Prestiżowa nagroda idealnie wpisuje się w strategię edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, której kluczowym elementem jest dbanie o wszechstronny rozwój uczniów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki mobilnej pracowni podnoszenie poziomu kompetencji cyfrowych uczniów CKZiU w Nowej Wsi stanie się jeszcze prostsze i efektywniejsze.

CKZiU w Nowej Wsi

Udostępnij:
← Dzień Pułaskiego 2019 Staw w Przylocie i altana to miejsce dla mieszkańców →

Dodaj komentarz