Pyszności z Food Trucków po raz drugi w Warce!

Pyszności z Food Trucków po raz drugi w Warce!

W słoneczny weekend 12-13 października warecki rynek stał się najsmaczniejszym miejscem w całej okolicy. Do Warki przybyło kilkanaście Food Trucków, które oferowały kuchnie z czterech stron świata.

Moda na jedzenie na kółkach trwa. Taką popularność można tłumaczyć tęsknotą za wolnością, wyjątkowością i potrzebą celebrowania życia towarzyskiego, ale też rodzinnego, a jeżeli dołożymy do tego ogromną różnorodność dań serwowanych w jednym miejscu – mamy gotową odpowiedź. Food Trucki serwowały szybkie, choć nie zawsze proste dania z wnętrza ciężarówki. Nie zabrakło pysznych burgerów, tacos, podpłomyków prosto z pieca, zapiekanek, lodów tajskich, pierożków tybetańskich, frytek beligijskich i aromatycznej kawy. Wszystko to w rytmie muzyki elektronicznej. Food trucki odwiedziły Warkę już po raz drugi. Zarówno pierwszy jak i drugi Zlot cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Warki i nie tylko. Warecki rynek zarówno w sobotę jak i niedzielę tętnił życiem do późnych godzin wieczornych.

Oto lista uczestniczący w zlocie Food Trucków:

*Pierożki Mistrza Dim Sum – pierożki tybetańskie,

*Belle Belge -frytki belgijskie,

* BRACIA B – pyszne burgery,

* Jammi Jammi – lody tajskie,

* SMAKI ULICY – kanapki z wołowiną,

* Złote Paluchy Churros – słodkie, złociste paluchy,

* Kawał Byka – burgery,

* Rubicon Coffe – Sajniak i Kleczkowski- kawa,

* Podpłomyki Cysterskie,

* Hubi Bubi – przepyszne zapiekanki o długości 40 cm,

* Donuts Mini Pączki,

* Freedom.foodtruck – pierogi, pochodzące z kuchni rosyjskiej i ukraińskiej,

* Anuszka Truck – burgery,

* Eat on the Street :: Cantina Mexicana – kuchnia meksykańska.

Udostępnij:
← Wystawa "Polacy na frontach II Wojny Światowej" Dzień Krajobrazu 2019 „Woda w krajobrazie - historia, dwa aspekty w architekturze krajobrazu”. →

Dodaj komentarz