Były szopki… czas na ozdoby choinkowe! Uwaga! Konkurs plastyczny!

Były szopki… czas na ozdoby choinkowe! Uwaga! Konkurs plastyczny!

Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze sporo czasu, to już dziś warto pomyśleć o świątecznym konkursie plastycznym organizowanym przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”.

Gminna Instytucja Kultury  „Dworek na Długiej” zaprasza do udziału w konkursie bożonarodzeniowym. W tym roku w odświeżonej formule i z nowym tematem przewodnim. Zadaniem uczestników będzie własnoręczne wykonanie wiszącej ozdoby choinkowej (z wyłączeniem łańcuchów). Praca ma mieć formę przestrzenną o wymiarach podstawy nie przekraczającej 20cm x 20cm i wysokości nie przekraczającej 30cm.

Do pracy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, klasę i szkołę do których uczęszczają, nazwisko opiekuna i kontakt telefoniczny do opiekuna (rodzica), zgodę na przetwarzanie danych osobowych (metryczka powinna być dołączona do pracy, najlepiej aby była zamocowana przy wieszaczkach, w taki sposób aby organizator mógł ją z łatwością usunąć).

Metryczka do opisania pracy oraz zgoda na udział

Prace konkursowe przyjmowane będą do 4 grudnia, natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 grudnia podczas Zimowej Odmiany Wareckiego Rynku. Tego dnia również odbędzie się głosowanie publiczności na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową.

W konkursie mogą wziąć udział osoby uczące się na terenie Miasta i Gminy Warka w następujących kategoriach:

  1. Przedszkola i zerówki
  2. Szkoła podstawowa – klasy 1-3
  3. Szkoła podstawowa – klasy 4-6
  4. Szkoła podstawowa – klasy 7 i 8

Dworek na Długiej

Regulamin Konkursu Ozdoba Świąteczna kliknij tutaj.

Udostępnij:
← Kolędowe miniWarka Music Show Sukces patriotycznych recytacji w "Dworku na Długiej" →

Dodaj komentarz