Piłkarki wareckiej „dwójki” najlepsze!

Piłkarki wareckiej „dwójki” najlepsze!

2 października na wareckim „Orliku” odbył się Turniej „Szóstek” Piłkarskich. O tytuł mistrzyń Warki i awans do rozgrywek na szczeblu powiatowym rywalizowały dziewczęta ze szkół podstawowych.

Pomimo szarej, jesienne aury, na boisku stawiło się 6 drużyn. Dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: roczników 2005-2006 i 2007-2008. Mecz rozgrywano systemem „każdy z każdym” a mecze trwały 2×10 minut.

W grupie starszej bezkonkurencyjna okazała się warecka „dwójka”, która pokonała zarówno warecką „jedynkę” jak i PSP we Wrociszewie, każdorazowo po 8:0. W meczu o drugie miejsce SP 1 w Warce zwyciężyła drużynę PSP we Wrociszewie 2:0.

W grupie młodszej na boisku także prym wiodła drużyna z PSP nr 2 w Warce, która zwyciężyła warecką „jedynkę” 8:0 i Wrociszew 6:0. W meczu SP 1 i Wrociszewa padł wynik 0:3.

Na zakończenie Turnieju uroczystej dekoracji uczestników dokonał Dyrektor CeSiR Warka Marian Górski, który wręczył zespołom puchary, medale i pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

kat. roczniki 2005-2006

I miejsce – PSP nr 2 w Warce

II miejsce – SP nr 1 w Warce

III miejsce – PSP we Wrociszewie

kat. roczniki 2007-2008

I miejsce – PSP nr 2 w Warce

II miejsce – PSP we Wrociszewie

III miejsce – SP nr 1 w Warce

Gratulujemy wszystkim młodym piłkarkom zaangażowania i sportowych wyników. Zwyciężczyniom życzymy powodzenia w kolejnych etapach rywalizacji. Organizatorem zawodów w gminie Warka było Centrum Sportu i Rekreacji w Warce we współpracy z PSP nr 2 w Warce.

CeSiR Warka

 

Udostępnij:
← Mam najlepszą klasę na świecie i nikomu jej nie oddam Pierwszy Dobry Wieczór po wakacyjnej przerwie! →

Dodaj komentarz