Szlachetny Finał coraz bliżej!

Szlachetny Finał coraz bliżej!

Otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki już wkrótce! Ostatnie tygodnie to czas wytężonej pracy dla 15 wolontariuszek Szlachetnej Paczki w rejonie Warka.

Od połowy września trwa intensywne odwiedzanie rodzin zgłoszonych do Szlachetnej Paczki. Wolontariuszki wkładają ogromny wysiłek i serce w to, aby dotrzeć do potrzebujących osób jeszcze przed otwarciem bazy rodzin. Dzięki temu rodziny, które zostaną włączone do projektu, będą miały większą szansę na znalezienie Darczyńcy. W tym roku Baza Rodzin Szlachetnej Paczki zostanie otwarta w sobotę, 16 listopada. Od tego dnia, w internetowej bazie, na stronie www.szlachetnapaczka.pl znajdziemy opisy sytuacji, w której znajdują się rodziny, a także ich najważniejsze potrzeby. Dzięki temu dowiemy się, jakich produktów potrzebują do tego, aby polepszyć swój niełatwy los. Po wybraniu rodziny, z Darczyńcą, skontaktuje się wolontariusz, który będzie wspierał w przygotowaniu paczki. Weekend Cudów, czyli akcja przekazywania Paczek rodzinom, odbędzie się w weekend 7-8 grudnia. To właśnie w tych dniach należy dostarczyć Paczkę do magazynu. Następnie wolontariusz przekaże podarunki rodzinie w potrzebie i podzieli się z Darczyńcą relacją z jej wręczenia.

Już dziś gorąco zachęcamy do udziału w akcji. Warto wpisać w kalendarzu datę 16 listopada, aby wesprzeć potrzebujących w ich zmaganiach z codziennością. Możemy zrobić to indywidualnie lub zespołowo, z rodziną , przyjaciółmi, sąsiadami lub znajomymi z pracy.

Szlachetna Paczka Warka

{„uid”:”7bd7066b-2e41-4ad0-81f5-c59ec9501a75″,”fte_image_ids”:[],”remix_data”:[],”origin”:”unknown”,”total_effects_time”:0,”total_effects_actions”:0,”total_draw_time”:0,”total_draw_actions”:0,”layers_used”:0,”brushes_used”:0,”total_editor_time”:15,”total_editor_actions”:{},”photos_added”:0,”tools_used”:{„crop”:2},”effects_applied”:0,”effects_tried”:0,”longitude”:-1,”latitude”:-1,”is_sticker”:false,”edited_since_last_sticker_save”:true,”containsFTESticker”:false}

Udostępnij:
← SMYKOFONIA - Przygody Piosenki Konserwacja zegarów w muzeum →

Dodaj komentarz