Świąteczna Gospoda czyli Jarmark Jadła Świątecznego!

Świąteczna Gospoda czyli Jarmark Jadła Świątecznego!

14 i 15 grudnia odbędzie się już po raz czwarty Zimowa Odmiana Wareckiego Rynku – Jabłkowy Weekend w Warce. W ramach tego wydarzenia będzie miało miejsce wiele atrakcji oraz konkursów (kliknij tutaj), w tym coś niecodziennego i niezwykłego – ŚWIĄTECZNA GOSPODA czyli Jarmark Jadła Świątecznego

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu grójeckiego do sprzedaży swoich produktów podczas świątecznego jarmarku w Warce. Wydarzenie pod nazwą „Świąteczna Gospoda” odbędzie się 14 grudnia od godz. 16:00 do 19:00. A mieszkańców Warki i gości zachęcamy do zakupów smacznych i swojskich potraw.

Na wareckim rynku, w otoczeniu szopki, mieniącej się kolorowymi światełkami choinki, pachnących pieczonych jabłek oraz grzańca i innych atrakcji, Koła Gospodyń Wiejskich będą mogły sprzedawać regionalne jadło.

KONKURS Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI! Stoiska KGW wezmą udział w konkursie publiczności pt. „Najlepsze Koło Gospody”, w którym do wygrania jest nagroda o wartości 1000 zł! Oceniają wszyscy uczestnicy sobotniej imprezy.

Organizatorzy zapewniają:

  • zadaszenie – lokalizacja stoiska pod białym, dużym namiotem,
  • stół o długości ok. 2 m oraz 2 krzesła (brak możliwości dostawienia własnych stołów)
  • dostęp do prądu, do podłączania urządzenie o mocy do 2000W (każde KGW, które chce skorzystać z prądu powinno zabrać ze sobą przedłużacz o długości 50m i przekazać informację o zapotrzebowaniu)

Aby zgłosić się do konkursu, należy wysłać zgłoszenie na adres warka@stowarzyszeniewarka.pl, które będzie zawierać:

  • Nazwę KGW,
  • Imię i nazwisko oraz numer telefonu do osoby odpowiedzialnej za stoisko,
  • Listę potraw, które będą sprzedawane na stoisku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem jarmarku, w którym zawarte są szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia. Regulamin ZOBACZ TU.

Udostępnij:
← Seniorzy studenci spotkali się w ogrodzie Świątecznie podczas konkursu "mini Warka Music Show" →

Dodaj komentarz