Wyjątkowe „Śpiewaj przy Farnej”

Wyjątkowe „Śpiewaj przy Farnej”

Zapraszamy do wspólnego śpiewania przy Farnej! W sobotę 7 grudnia w kościele pw. Świętego Mikołaja o godzinie 19:00 odbędzie się muzyczne uwielbienie z cyklu „Śpiewaj przy Farnej”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” oraz parafię.

To będzie wyjątkowy wieczór, koncert nie będzie tylko standardowym uwielbieniem, w którym mogliśmy już uczestniczyć w Warce. Uwielbienie to połączone będzie z czuwaniem przed uroczystością wprowadzenia relikwii św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz Jej Rodziców Zelii i Ludwika Martin, którzy od 8 grudnia będą mieszkańcami kościoła farnego w Warce.

O poprowadzenie koncertu uwielbieniowego poproszony został zespół Mały Squad. Te kilka osób tworzących zespół poznało się w 2011 roku, choć już wtedy ich „buzie” wydawały im się znajome, czy to z Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metrpolitalnej, czy innych „kościelnych eventów”. Podczas prób do ich pierwszego uwielbienia, zaprzyjaźnili się. Potem z przyjaźni powstał zespół, którego głównym celem stało się po prostu, albo aż uwielbienie. Oddawanie Bogu chwały było i jest dla nich życiową misją. Podczas kilku lat współpracy prowadzili już wiele modlitw uwielbienia m.in. na Bemowie, Ursynowie, w Piasecznie czy Piastowi. Systematycznie prowadzą również uwielbienia w warszawskich parafiach. Choć na co dzień współpracują przy większych projektach takich jak zespół TGD, Gospel Rain, Sienna Gospel Choir, to właśnie w tym Małym Składzie najbardziej lubią „trwonić” ze sobą czas, realizując swoją misję uwielbienia Boga, którą wcielają pomiędzy swoją pracę i inne obowiązki.

Gorąco zapraszamy na ten wieczór, szczególnie tych, którym na co dzień brakuje czasu na bycie ze sobą samym, jak również tych, którzy potrzebują inspiracji do życia w sposób niedzisiejszy i niemodny. Tego dnia zespół Mały Squad będzie wspierać również młodzież ze wspólnoty Terezjańskie Apostolstwo Ufności, która przybliży życie Świętej rodziny Martin. W ich życiowej postawie każdy odnajdzie coś dla siebie. Będzie to świetny początek adwentu – wspólnie złapmy oddech, przygotujmy się do świąt nie tylko przygotowując pierogi i prezenty, ale zadbajmy również o nasze dusze!

Spotkajmy się 7 grudnia, o godzina 19:00 w Parafii pw. Św. Mikołaja w Warce!

Dworek na Długiej

Udostępnij:
← Z Nieba do Warki! W "Mikołajki" Warka rozbłysła świąteczną iluminacją →

Dodaj komentarz