Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka na półmetku sezonu

KS Warka na półmetku sezonu

Pierwsza runda debiutanckiego sezonu KS Warka w IV lidze dobiegła końca. Na półmetku rozgrywek zespół zajmuje, z 5-punktową przewagą nad strefą spadkową, bezpieczną 10 pozycję.

Końcówka rundy jesiennej była dla zespołu z Warki zimnym prysznicem. Na finiszu rundy drużyna dostała zadyszki i trzy, z czterech ostatnich spotkań – przegrała, tracąc wiele goli i nie mogąc zdobyć bramki.

Dopiero ostatni mecz rundy poprawił nastroje wareckim zawodnikom, ponieważ w spotkaniu z ostatnią drużyną tabeli, zdołali przerwać złą passę i wygrali 3-1.

Czas na przerwę w rozgrywkach, a wiosną zawodnicy ponownie wracają na boiska, by dalej walczyć o jak najwyższą pozycję na koniec sezonu. I choć ligowe szczyty raczej będą trudne do zdobycia, to możemy liczyć na dobrą postawę, ambitną walkę i pewną pozycję w środku stawki. Liczymy na to, że właściwie przepracowany czas przerwy w rozgrywkach oraz zgromadzone doświadczenia pozwolą zawodnikom na awans w tabeli.