Śpiewaj przy Farnej znów zachwyca!

Śpiewaj przy Farnej znów zachwyca!

To był piękny i bogaty w doświadczenia czas. Tak w skrócie moglibyśmy opisać cały pierwszy weekend grudnia, weekend pełen cudów nie tylko ze względu na projekt Szlachetna Paczka, który wtedy świętował finał projektu!

7 grudnia w parafii św. Mikołaja biskupa w Warce odbyło się kolejne uwielbienie z cyklu „Śpiewaj przy Farnej”. Parafia wspólnie z Gminną Instytucją Kultury „Dworek na Długiej” postanowiła odkurzyć  już trochę zapomniany cykl koncertów muzyki chrześcijańskiej i zrobiła to w najlepszym z możliwych momentów. Ten wieczór był wyjątkowy, bowiem był to czas oczekiwania na wprowadzenie relikwii św. Teresy od Dzieciątka Jezus, której to  ten wieczór był poświęcony.  Z tej okazji swoje siły połączył zespół Mały Squad, który poprowadził muzyczne uwielbienie oraz młodzież ze wspólnoty Terezjańskie Apostolstwo Ufności, która starała się przybliżyć osobom uczestniczącym w wydarzeniu życie i duchowość swojej patronki. Zaangażowanie, talent i wrażliwość tych młodych ludzi w połączeniu z niezwykłym talentem muzycznym zespołu Mały Squad uczyniły ten wieczór niezwykle pięknym i mistycznym. Mały Squad śpiewał, młodzież z TAU opowiadała o przygotowaniach do przybycia św. Teresy oraz modliła się inspirując tekstami swojej patronki. Była to prawdziwa uczta dla ucha, a nade wszystko dla ducha. To niezwykłe, że tak młodzi ludzie potrafią tworzyć dzieła, o których inni nawet nie marzą. Dziękujemy Wam za to, że podejmujecie takie wyzwania, dziękujemy Wam za to że jesteście tacy piękni!

Dziękujemy wszystkim przybyłym na to muzyczno-modlitewne spotkanie, szczególnie tym z daleka, a zatem siostrom Terezjankom, wspólnocie TAU Ostrów Mazowiecka oraz ks. Markowi Tomulczukowi.

Udostępnij:
← Ślubujemy… Dzień Patrona Szkoły wareckiego Liceum E-booki w Bibliotece →

Dodaj komentarz